Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás, hogy jobb egyedül mint egy hülyével??

Figyelt kérdés
En jelenleg igy vagyok ezzel es sokan előítélettel vannak emiatt. Nem akarok kínlódni senkivel.... Es ezt igy láttam jobbnak. Aki az élet része akar lenni, az egyszer az lesz 🥰

2020. okt. 1. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, ha jobb. Ha nem jobb, akkor nem igaz.
2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagam is az vagyok, akkor meg hótmindegy.
2020. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2020. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
namost az van h vannak normálisak is. ehhez mit szólsz?
2020. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz
2020. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb! Tudod hogy miért? Mert amíg egy hülyére pazarolod az idődet, addig is "zárva vagy" mások előtt hogy egy normálissal megismerkedj. Neked végtelen időd van az életben?
2020. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sztem nincs.. De kinlodni se akarok... Tudod 30 éves vagyok és mindenre azt mondják, h ráérek
2020. okt. 2. 01:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bizonyos életkorig igen. Utána már nem ennyire egyértelmű... Nyilván a nagyon "problémás" alakokkal való kapcsolatnál jobb az egyedüllét még 60 körül is. De alapvetően abban a korban már elég rossz és nehéz tud lenni egyedül, megfontolandó akár egy nagyobb megalkuvás is. Persze itt majd mindjárt 0-ra pontoz a sok "mindent megoldok és kibírok teljesen egyedül is" típus, de láttam és látok eseteket... Még egy csuklótörés is épp elég tud lenni, ha nincs melletted senki, de senki a világon.
2020. okt. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as a megalkuvásnak általában egy mérgező kapcsolat, megcsalás, balhék, lelki sérülések a vége...


Egyébként meg kérdező inkább vagyok egyedül, mint egy idiótával, akivel semmit nem lehet kezdeni... egyébként is kiütéses leszek az 1 bites emberektől.

2020. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!