Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden este elalvás elött rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este elalvás elött rá gondolok, akkor most szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés

Nem járok vele meg semmi.

Csak rá gondolok.De nem is tudok másra.Elképzelem, hogy mi lenne , hogy ha együtt lennénk.De nem dikert gondolok rá, de olyan jó.

L


2010. aug. 7. 20:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
1hónap kb, lehet több egy picivel
2010. aug. 8. 13:11
 12/18 A kérdező kommentje:
nem is találkoztam vele még, és szerintem nem is fogok.
2010. aug. 8. 13:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerinted nem is fogsz? Félsz a találkozástól? Úgy értem, hogy te nem fogsz tetszeni neki vagy ő nem tetszik neked élőben és oda a varázs.
2010. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
pontosan ezért:)
2010. aug. 8. 13:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még soha nem találkoztatok, mindenesetre azért egy próbát megér hátha, legalább nem lesz benned, hogy mi lett volna ha....
2010. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
bocs, már írtad, hogy még nem találkoztatok, de szerintem idővel kerítsetek rá sort ha nem is most majd valamikor, mert így sose tudhatod milyen kapcsolattá alakulna a kettőtök viszonya ha sose taliztok.
2010. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

de akkor is bizonytalan vagyok egy picit

2010. aug. 8. 14:25
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát rájöttem, hogy csak fellángolás volt...Nem is olyan kedves , mint amilyennek az elején tünt.

Köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 12. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!