Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá olyan sokat, ha nem vagyok belé szerelmes és nem akarok járni vele?

Figyelt kérdés
Mint pasi nem jön be,viszont sokszor gondolok rá.Nagyon kedves,rendes srácnak tartom,azóta se találkoztam olyan megbízható fiúval,mint ő,és tudom,hogy kiváló lenne barátnak-ha tetszene.Régen jártunk,de nem sokáig,nem voltunk szerelmesek egymásba.Tudom,hogy ő is így van vele,ha eltűnök,mindig rámír,mindig hív bulizni...stb. Nem tudom igazából mi van köztünk,barátságnak nem elég,szerelemnek mégúgyse,de a haverságnál több.Mindig érdekel,hogy mi van vele,mit csinálhat éppen,hova megy,mikor elmegy msn-ről.Mikor összejött egy csajjal,akkor nagyon kiakadtam,pedig már nem jönnék össze vele,csak rosszul esett.Valaki van még így valakivel? Vagy ez egy ilyen definiálhatatlan kapcsolat? :)
2011. ápr. 30. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legbelül kedveled őt
2011. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tettszik neked, csak nem mered bevallani magadnak.
2011. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem is tetszik neked :)

ja, és nem feltétlenül kell definiálni egy kapcsolatot...a lényeg, h mit érzel, nem pedig az, h minek nevezed az érzést

2011. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mikor beszélgetünk,akkor nem dobban meg a szívem jobban,sőt,vannak dolgok,amik idegesítenek benne...Meg arra gondoltam,hogy mivel most nincs olyan,aki tetszene,ezért gondolok rá,de amint lesz valaki,elfelejtem.Jó,kedvelem őt,de mint embert.
2011. ápr. 30. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:

basszus detto mint az én helyzetem, csak fordítva mert én vok a pasi!


Barátságnál sokkal de sokkal több, de szerelemnél kevesebb!

Tetszünk egymásnak, de van valakink mind a kettőnknek! De mai napig így vagyunk mi ketten, titokban, sőt szinte egymás előtt is titkoljuk ezt az érzést!


Ez egy kötődés de pontosan nem tudom elmondani! Nem bírnám ki ha 1 héten 1x nem láthatnám vagy nem hallanék felöle! De nem kötném ugyanakkor vele össze az életem....


érdekes egyébként....


hány éves vagy?

2011. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Egyébként én is ezt a kötődést érzem.Megpróbáltam elfelejteni,amikor úgy döntöttem,hogy megszakítom vele a kapcsolatot (amikor összejött valakivel),nagyon rosszul éreztem magam.És én is furcsán érezném magam,ha nem hallanék felőle egy hétig.Viszont teljesen más a nőideálja,mint amilyen én vagyok,nem is tart szépnek se,én meg nem tartom őt helyesnek.Szóval a fizikai vonzódás kizárva.Talán valami lelki társ dolog?:)
2011. ápr. 30. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha hiányzik neked, találkozni akarsz vele, és élvezed a társaságát, és (szerinted) ő is így van vele, próbáljátok meg a kapcsolatot. Beszéljétek meg egymással komolyan. Ha a lelkét szereted, akkor csukd be a szemed, és úgy beszélgess vele; egyébként szerintem a testeddel, arcoddal nem tudsz mit csinálni: ilyen lettél és kész. De a lelkeden tudsz változtatni, a hozzáállásodon is. Ergo a test nem számít, és ha jól értelmeztem, te a testére gondoltál.

Sok szerencsét a továbbiakban!

2011. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22:31-es vok.


háát lehet...


Mondjuk ez nálunk a kövekező képpen alakult!


Nekem nem volt b.nőm, neki volt pasija akit el akart hagyni!

De nem hagyta el sőt időközben "még 1x piásan dugtak egyet" és lőn a baba! marhára örültem neki!

Aztán barátok lettünk....ja barátok...persze..:) párszor lefeküdtünk amit a pasija nem tudott, de közben találtam egy másik lányt akivel lehet is komolyabb.


Nade maradtunk haverok, lelkitársak, szorosabb mint barátság de nem szerelem!


Kötődés, kialakult valami olyan kötődés, hogy kell a másik, éreznünk kell hogy a másik ott van ha kell és jólvan megvan minden rendben van vele, és néha össze tudjunk ölelkezni! Maximálisan mindent tudunk a másikról, többet mint bárki eddig az életünkben. (családtag rokon, exek, stb)


MOST!

Most, haverok vagyunk mind a kettőnknek van párja de ez a heti 1 alkalom még mindig megvan ez a 3-4 óra hetente. Meg néha telefon. A párunk is tud mindenről.

De már nincs szex. De szükségünk van a másikra valamilyen téren "amit nem lehet elmondani mi".........kötődés ennyi!

2011. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nemhinném! az is csak egy kérdés és szinte ugyanez a téma...


szerintem érthető elfogadható magyarázat erre nincs!


Egy kérdést kell csak feltenni! Hogy ez az érzés nekünk jó vagy sem!


Ha jó akkor ki nem sz@rja le h ki mit mond. Ha rossz érzés akkor meg le kell zárni.


DE! Neked kérdező, neked beszélned kéne ezzel a sráccal vagy egyszerűen csak összejönni vele egy esti programra majd utána hazamenni és kettesben lenni....a többi jönne magátol.

2011. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!