Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre inkább elhidegülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre inkább elhidegülök a páromtól. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehéz eset. A legnagyobb probléma vele hogy olyan érdekes, logikátlan nézőpontja van mindenre, sosem a lényegre koncentrál; és hogy haragszik mindenkire de senki sem tudja hogy miért, csak lesnek hogy most mivan?! Én meg a legnagyobb baleknak tűnök mellette és nem értik miért vagyok vele. Bolhából elefántot csinál folyton, nem tud különbséget tenni aközött hogy mi fontos az életben és mi huszadrangú. Másokkal foglalkozik a saját kapcsolatunk helyett, ami nagyon irritál. Továbbá nagyon szeret a másik arcába mosolyogni, utána pedig nekem ecseteli hogy milyen idióta a másik, miközben az égvilágon semmi baj nincs vele. Az enyém és a saját családjával sem felhőtlen a viszonya, legtöbbször ők sem értik épp mi is igazán a baja. Még a humorérzékünk sem egyforma, sosem érti a poénjaimat. Már éppencsak nem közli velem az anyja hogy hagyjam már a lányát, máshol értelmesebbet találok.

Csakhogy, nem tudom miért, de szeretem, és ez az egyedüli ok ami miatt vele vagyok. Viszont szép lassan úgy érzem egyre távolabb kerülünk egymástól emiatt, s ráadásul egymással terveznénk is a jövőt ami még inkább megnehezíti ezt a problémát.

Sok-sok különbség, mind hozzáállásán, mind személyiségben.

At lehet valahogy hidalni ezeket a dolgokat egy kapcsolatban? Mit tehetnék? Hogyan adjam tudtára ezeket a gondolatokat? Hogyan ébresszem rá hogy nem lesz jó vége ha nem próbál legalább egy kicsit megváltozni?

F28(én)

N27


2020. okt. 1. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

"Bolhából elefántot csinál folyton, nem tud különbséget tenni aközött hogy mi fontos az életben és mi huszadrangú."


És ezt te hogy bírod idegekkel?

Nem lehet áthidalni.

Soha nem fogsz neki észt adni.

Nem fogod megváltoztatni a jellemét a legnagyobb szerelemmel

és törődéssel sem.

Hiszen mindenbe beleköt, neki semmi és senki sem felel meg.

Így akarod leélni az életed jó részét?

Ez egy ostoba, rosszindulatú liba.

Később ez sokkal rosszabb lesz.

Lehet, hogy jó nő, megszoktad, ragaszkodsz.

Ennek semmi értelme.

.

"Már éppencsak nem közli velem az anyja hogy hagyjam már a lányát, máshol értelmesebbet találok."


Igaza van.

Egyébként így is, úgy is belefásulsz, és az első normálisabb nővel

továbbállsz.


Miért vársz?!

Ilyen üres, sivár, sekélyes életet akarsz magadnak? Ezt akarod hallgatni még évtizedekig? Elidegeníti a rokonokat, barátokat.

2020. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Elèg gàz lehet neki, hogy senki nem èrti meg.

A fèrfi humor meg teljesen màs, mint a női. Esetleg hülye vicceid vannak.

2020. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
2# vannak néhányan akiket egyszerűen nem lehet megérteni, pl akiről szól a kérdés.
2020. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

#3

Te ezt miből gondolod? Egy olyan pèlda sincs, ami különlegessè tennè a baràtnőt. A kèrdès nagyon manipulativ, leìrva egy nèzőpontbòl.

2020. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha ekkora eltérések vannak a gondolkodásmódotokban, értékrendetekben akkor minek vagytok még együtt??? Ezek az eltérések nem fognak megoldódni, sőt egyre jobban mélyülni fognak. Egy ember személyiségét (hacsak nem vagy képzett pszichológus, de gondolom nem) nem tudod megváltoztatni. Rossz hírem van: ez nem lesz jobb, csak rosszabb. A szakadék nem lesz, hanem már van (ezért is zavarnak ezek a különbségek egyre jobban), s egyre mélyebb és mélyebb lesz. Nektek nem közös jövőt kellene terveznetek hanem a békés elválást. Raboljátok egymás idejét.

Lehet úgy érzed szereted, s biztos van 1-2 dolog ami megfogott benned amiért ezt érzed, de... ezek a különbségek ha már most ekkora problémának látod úgyis szétfeszítik a kapcsolatot. Inkább bele se vágjatok "komolyabba". Engedd el, te is találsz olyat akivel minden klappol és ő is talál magához valót akivel több a közös pont.

2020. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Írnál néhány gondolatot arról, hogy mi benne a pozitívum?

Mi a legjobb tulajdonsága?

Mi az ami benne megvan és másban eddig nem találtad?

Szerinted milyen lesz 1-2-5 év múlva a kapcsolatotok?

2020. okt. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A barátnődnek leírás alapján kellene egy pszichológus, mert lelkileg instabil, nem lehet hosszú párkapcsolatban lenni.
2020. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Dugj félre. Ízleld meg a tiltott gyümölcsöt:)

Utána tudsz választani...

2020. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magával sincs rendben lelkileg, és ezért viselkedik így másokkal? Tipikusan az a viselkedés, hogy "nekem szar életem van, ezért legyen másnak is" lehet hogy önértékelési gondjai vannak. Tudom hogy nehéz ez neked, de próbálj őszintén beszélni vele. Hogy észrevetted hogy egy ideje ilyen negatív stb, és mit gondol miért? Van e valami oka. Ami kiváltja belőle.
2020. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#2, hidd el hogy ez nem így van. Nem csak én állítom ezt a környezetünkben.


#5, én is attól félek hogy nem fog megváltozni a személyisége, esetleg rosszabb lesz, ahogy írjátok.


#6, jó tulajdonságok: bújós, tanult (nem tajparaszt), céltudatos, kb ennyi. Amit másban nem találtam, hogy Ő biztosan nem csalna meg. 1-2-5 év nem tudom mire számítsak. Nem hinném hogy jobb lesz.


#9, én is gondoltam rá hogy önértékelési problémái vannak, elég valószínűnek tartom. Amúgy neki semmilyen helyzetben sem jó. Megbeszélni próbálom ezeket a dolgokat, de sosem fogadja meg a tanácsaimat, amit jó szándékkal mondok neki. Egyébként meg sem hallja sokszor amit mondok.

2020. okt. 2. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!