Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre inkább elhidegülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre inkább elhidegülök a páromtól. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehéz eset. A legnagyobb probléma vele hogy olyan érdekes, logikátlan nézőpontja van mindenre, sosem a lényegre koncentrál; és hogy haragszik mindenkire de senki sem tudja hogy miért, csak lesnek hogy most mivan?! Én meg a legnagyobb baleknak tűnök mellette és nem értik miért vagyok vele. Bolhából elefántot csinál folyton, nem tud különbséget tenni aközött hogy mi fontos az életben és mi huszadrangú. Másokkal foglalkozik a saját kapcsolatunk helyett, ami nagyon irritál. Továbbá nagyon szeret a másik arcába mosolyogni, utána pedig nekem ecseteli hogy milyen idióta a másik, miközben az égvilágon semmi baj nincs vele. Az enyém és a saját családjával sem felhőtlen a viszonya, legtöbbször ők sem értik épp mi is igazán a baja. Még a humorérzékünk sem egyforma, sosem érti a poénjaimat. Már éppencsak nem közli velem az anyja hogy hagyjam már a lányát, máshol értelmesebbet találok.

Csakhogy, nem tudom miért, de szeretem, és ez az egyedüli ok ami miatt vele vagyok. Viszont szép lassan úgy érzem egyre távolabb kerülünk egymástól emiatt, s ráadásul egymással terveznénk is a jövőt ami még inkább megnehezíti ezt a problémát.

Sok-sok különbség, mind hozzáállásán, mind személyiségben.

At lehet valahogy hidalni ezeket a dolgokat egy kapcsolatban? Mit tehetnék? Hogyan adjam tudtára ezeket a gondolatokat? Hogyan ébresszem rá hogy nem lesz jó vége ha nem próbál legalább egy kicsit megváltozni?

F28(én)

N27


2020. okt. 1. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hű...ez a nem tajparaszt...mint pozitívum a párodról...Ezt azért idegenként olvasni...elég furcsa. Azért a bújós az nem egy rendkívül ritka tulajdonság. A hűség az egy más téma...a mai világban egyre nehézkesebb olyat találni, akiben biztos lehetsz (függetlenül attól, hogy valóban így van e)

Ha számodra csak ez elegendő egy jó kapcsolathoz, akkor nincs gond.

Az hogy nincs egy jövőkép szerintem probléma.

Én a saját kapcsolataimon azt vettem észre hogy amíg el tudtam magunkat képzelni évek múlva is együtt, addig nem volt komolyabb probléma köztünk.

Mikor már nem igazán tudtunk jól "együttműködni" akkor folyton gondot okozott az hogy nem láttam magunkat együtt hogy hová tartunk.

Az ilyesmi már elgondolkodtató. Hogy ezt meddig érdemes így csinálni. Igazából csak időhúzás.

2020. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Nyilván így nehéz megítélni a dolgot. Nem látunk bele. De, lehet hogy a te kommunikációs csatornád se megfelelő. Érted, ok-okozat. Valami miatt lett ilyen. Talán ha nem csak "okítod" folyton

Hanem úgy kezded a beszélgetést, hogy mik a te hibáid, és nem az övével, talán máshogy áll a dolgokhoz. De mondom, ennyiből nehéz megítélni.

2020. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!