Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 85 éves férfi feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 85 éves férfi feleségül akar kérni, és nem hagy békén, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam rendőrségen, mert folyton zaklat, hogy szerelmes belém, lefeküdne velem, részletezi, mit tenne velem az ágyban, hányingert kapok tőle... most legutóbb, hogy feleségül vesz, de azt mondták, mivel túl öreg, nem tesznek semmit...de én nem bírom már, sajnos a szomszédomban lakik, mindig gyomorgörcsben lépek ki az ajtón és vissza. Mit tehetnék? Sajnos mint írtam a rendőrség nem cselekszik. Normális válaszokat kérek, tényleg agybajt kapok tőle. L/26
2020. okt. 2. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
:DDD
2020. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Milyen valogatosak ezek a mai lányok!
2020. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Ügyvédnél érdeklődj.

Esetleg gyere át hozzám filmet nézni akkor távol leszel tőle.

5xF

2020. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Elgurult a papa gyógyszere... ha vannak rokonai (fia, lánya stb.) akkor beszélj velük, hogy próbálják az öreget kordában tartani. Ettől a rendőrség ha komoly fenyegettség áll fent még eljárást kell indítania. Avagy beszélj ügyvéddel és pótmagánváddal is élhetsz ha vádemelés nélkül lezárják az ügyet.
2020. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Kamu
2020. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Távoltartást kérj.
2020. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen hihető történet, különösen így az éjszakai időszakban kiírva. A legtöbb 85 éves ember örül, ha még él, nemhogy ilyeneket csináljanak. Az a néhány 85 éves ember akiről tudok, örül, ha a lépcsőházból képes kiérni egy darabban és nagyjából nem hal meg a semmitől. Kicsit elvetetted a trollkodás "sulykát", elégséges lett volna 65 évest hazudni, az sokkal hitelesebb lehetett volna. És nem éjjel kiírva, hanem délután - csak hát a szokásos troll-beidegződés kiütközik ilyenkor, hogy éjjel kell kiírni, mert akkor hajnalig nincs moderátor. Sokat kell még tanulnod a hazugságokról és a tisztesség illúziójának megteremtéséről.
2020. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Mit tenne veled az ágyban?

85 évesen maximum a homlokodat megpuszilná. :-))))))))))

2020. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Az még nem jutott eszedbe, hogy nem állsz vele szóba?
2020. okt. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne! Azért most írtam, mert estig dolgoztam, és amikor jöttem haza, megint ott állt az ajtajában, és megint kezdte, próbáltam gyorsan beiszkolni az ajtón. Én sose válaszolok neki, próbálok nem figyelni rá, de akkor is mondja, mondja...és most már kiborultam azért írtam, hátha van használható ötlete valakinek..a családjáról annyit tudok, hogy van egy fia, de vidéken él, és rosszban vannak.
2020. okt. 2. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!