Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért panaszkodik olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik olyan sok férfi, hogy évek (évtizedek) óta nem akar gyereket a náluk 5-10-15-20 évvel fiatalabb "karrierista" feleségük, párjuk?

Figyelt kérdés

Miért nem választanak saját korosztályukból, vagy legalább akitől nem tűnnek sokkal öregebbnek? Lehet hogy akarna gyereket a párjuk, de igazából nem biztos benne hogy tőle, látja a saját korosztályából a pasikat és azért bizonytalankodik mert jobb tetszene neki körülbelül a saját korosztálya, nem egy hozzá képest öregnek látszó férjet és gyerekei apját akar élete végéig (és nem azért mert "karrierista", az csak akkor van ha nem bízik a választásában). Lehet hogy megbánta hogy a tehetős öregebbet választotta, nem a munkakezdő vele egykorú nagy szerelmét, mert benne akkor még nem bízott érzelmileg, de azóta ő is érettebbnek tűnik, és megszűnt az öreg férj előnye. Ezért nem hat rá a sürgetés. Emellett a saját korosztályával már jobban megértik egymást, ugyanott tartanak, ugyanazok a félelmeik, kezdők az életben és megértik egymás tapasztalatlanságát, együtt próbálnak egyről a kettőre jutni. Nem sokkal tehetősebb a férj, nem kell félni hogy váláskor tönkreteszi a kezdő, anyagilag kiszolgáltatott nőt a befutott ember. Hanem a saját korosztályával együtt látják az egzisztencia nehézségeit és megteremtését, nincsen lépéselőny. Miért nem a saját korosztályából választ az átlag férfi, ha tényleg hamar akar családot? Úgy sokkal nagyobb az esélye.

Most nem a celeb férfiakról beszélek mert ők mindig fognak találni valakit akit vonz a hírnév, a nagy átlagról beszélek.

Meg nem is az egyedi esetekről, nagy szerelmekről beszélek, hanem arról amikor valaki tudatosan hideg fejjel fiatalabbra hajt, és nincsen szerencséje, és utána az ilyenek elhordják a nőket mindenféle karrieristának.

Köszönöm a normális válaszokat.


2019. febr. 27. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Az 5 év korkülönbség hol nagy, ember? Egy 30 éves nőhöz öreg egy 35 éves férfi? Sőt, még a 10 évet se mondanám kiugróan nagynak, a szüleim között is annyi van. És miért törvényszerű az, hogy csak a gazdag férfiak akarjanak maguknak fiatalabb barátnőt? Az egész kérdésed úgy hülyeség, ahogy van. Biztos sok nő férjhez megy egy olyan emberhez, akiről tudja, hogy ő majd mástól szeretne gyereket, mert az vele egykorú...
2019. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok,párom 33.Nem neveznèm tehetős öregembernek.Én még nem szeretnék gyereket.Attól,hogy anyagi biztonságot szeretnék teremteni mielőtt szülök,még nem vagyok karrierista.
2019. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Olyan sok? Mennyi? Egy ilyet sem láttam még.
2019. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az olyan kiskamasz 30as férfiak csinálják ezt, akik nagyon sokáig csak kalandot ajánlva akarták megismerni a nőket :)34N.
2019. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak azért írtam oda az 5 évet is, mert a környezetemben 2 ilyen pár van hogy 5 évvel idősebb a férfi és azonnal gyereket akar, a felesége még várna, és karrieristának lett titulálva. Amúgy a legtöbb ilyen eset ami előfordul az inkább a 10-15 év korkülönbségnél van, mert a 30-35 éves pasi akar családot a 20 éves nő nem (tőle). Ezek vannak, gondolom sok jó páros is van, de aki hamar akar gyereket férfi, az mért gondolja hogy a 20 éves feleségét kell győzködnie?
2019. febr. 27. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki nem lát ilyet az gondolom azért, mert ezzel azért nem nagyon szoktak dicsekedni, inkább csak azt hallani hogy a férjénél sokkal fiatalabb nő "karrierista"
2019. febr. 27. 12:44
 7/9 A kérdező kommentje:

"Biztos sok nő férjhez megy egy olyan emberhez, akiről tudja, hogy ő majd mástól szeretne gyereket, mert az vele egykorú..."


Férjhez így kevesen mennek, de élettárssal évekig elvan, úgy hogy az idősebb férfi szeretne gyereket, a nő meg mondja majd majd, és aztán szakítanak utána a nő rögtön szül másnak, akivel jobban egy hullámhosszon vannak.

2019. febr. 27. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Azert mondjak ezt, mert a buntudatkeltessel akarjak elerni a celjukat. Ez csak egy trukk, nem kell komolyan venni.

Szerintem amugy ez egyaltalan nem gyakori, en meg sose hallottam ilyen parrol.

2019. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
régebben én se hallottam, csak mostanában feltűnt hogy ha azt mondja egy srác hogy "az a baj hogy nem egy felé haladunk, nem azonosak a céljaink a párommal", akkor egy kis rákérdezésre elmondja hogy igazából az a gond hogy ő szeretne/szeretett volna gyereket, de a párja nem, vagy halogatja/halogatta
2019. febr. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!