Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne gondolnom vagy tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne gondolnom vagy tennem?

Figyelt kérdés

Teljesen összezavarodtam. Nemrég voltunk egy volt osztálytársamnál szülinapolni a volt osztálytársakkal :). Ott egy fiú, akivel nem igazán mondhatni voltunk barátok az együtt töltött négy év alatt, de ellenségek sem, úgymond semlegesen viszonyultunk egymáshoz, érdekesen viselkedett velem. Egyszer csak azt mondja, hogy most odaül mellém... Aztén elkezdett ölelgetni, fogta a kezem... Aztán emlékeztett egy eseményre, amit itt nem irnék le, mondta, hogy meg se köszöntem, amit ő akkor tett, mondta, hogy pusziljam meg. Ezek után legalább tiz percen át fotózkodtunk egymást puszilgatva. Később már azt is mondtam, hogy ő a tökéletes "férfi" számo9mra. Csak vicceltem. Aztá ő kérdezte, hogy egy tizes skálán hányra értékelem őt, mint fiút, de komolyan, mire én, szinte gondolkozás nélkül bevágtam, hogy 11. Később meg barbie-hoz hasonlitott :)). Szóval a problémám az, hogy fogalmam sincs mit gondoljak erről az egészről. Ha tudtok, kérlek segitsetek. Azóta is folyton ez jár ez eszemben, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Mit kéne tennem?


Bocsi, hogy ennyire hosszúra sikerült, de azt szerettem volna, ha nagyjából az egész sztorit ismeritek.


2010. aug. 7. 20:37
 1/5 anonim válasza:
hát ez nehéz, ha élvezted, ahogy megpusziltad, vagy jólesett az ölelés, kézfogás, akkor folytassátok, ha idegesített, akkor ne, de elég durva xd
2010. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. aug. 7. 21:01
 3/5 anonim válasza:
Arra is gondolnod kell, h lehet, h csak szeditett. Mivel nem voltatok olyan jo viszonyban, es egyiketek sem eldobnivalo, gondolhatott egy olyat: "ma megszerzem magamnak ezt a lanyt, nem olyan rossz, s talan o az egyeduli akivel nem voltam meg a suliban" ez persze fugg a korotoktol es meg mas dolgoktol.
2010. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem volt ő soha az a hires Casanova, nem volt neki sok barátnője, legalábbis nem az iskoláből.. nem tudom, hogy mi volt ez az egész, de azóta nem is találkoztunk, még csak msn-en se beszéltünk.. lehet, hogy csak "olyan" kedvében volt :))
2010. aug. 8. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmentél egy buliba, ahol volt egy srác, aki kikezdett veled. Neked nem volt ellenedre a srác közeledése, szédítettétek egymást egy darabig. A srác azt gondolta még aznap este behúz egy üres szobába és túllesztek a dolgon. Mivel neked nem voltak ilyen irányú terveid, csak kacérkodtál, így nem történt meg, a srác gondolom azóta nem jelentkezett. Most az buzerálja a fantáziád, mi lett volna, ha megteszitek.

Egy házibulin mindenki lazábbra veszi az erkölcsöket és néha megtörténik ez-az. Ha vonzanak az ilyen dolgok, egyszer tedd meg és utána nem fog macerálni a tudat, hogy elszalasztottad.

2010. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!