Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? :S

Figyelt kérdés
Voltam egy jósnőnél, sokmindent mondott, minden bejött, ház, autó stb... akkor volt barátom, szerettem nagyon...és aztmondta hagyjam ott... mert egy pasit is jósolt, akit meg is találtam, és aztmondta hogy hosszú kapcsolat lesz, boldog leszek, stb...minden jó. De mióta ideköltözött a pasi olyan más minden... mindig csak felidegesít, egyfolytában veszekedünk, nincs közös nevező, szinte minden mozdulata idegesít...kinézete se tetszik már, olyan hirtelen fellángolás volt... és mikor meglátom az exemet pl: kocsival jön szembe integet... és szorít a mellkasom, ég a fejem, izgulok, és szinte belereme a testem... szerintem még mindig őt szeretem... szerintetek? Ráadásul a mostanival most fogunk költözni össze egy házba... :S Vélemény?
2011. nov. 8. 08:43
1 2
 1/13 Vicuska87 ***** válasza:

Nem kel mindent elhinni a jósnőnek se!

Hátha még visszafordítható, akkor én biztos leülnék a volt párommal, és megbeszélném vele, és visszamennék hozzá!

2011. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idióta vagy, hogy egy ekkora marhaságot elhiszel, annak ellenére, hogy látod mi az igazság.

Házat jósolt, meg autót, meg pasit?

Ez tényleg elképesztő, ezek a dolgok valóban senki mással nem hozhatók kapcsolatba rajtad kívül.

Sokat fizettél neki?

2011. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A jósnő miatt hagytad ott a barátod? Ha így van, nemhogy nem integetnék, de még le is köpnélek a kocsiból. Viszont most ne sirjál, ha ennyi eszed volt, most viseld a követekzményeket. Vagy menj el újra a jósnőhöz. :D

Ehh... :/

2011. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy hiszünk neki, mert több embert is ismerek aki nála volt, és tényleg megmondta a dolgokat, és bevált mindenkinek...

A probléma az, hogy az ex már összejött egy másik csajjal, sőt valószínű már akkor is volt valami a másik csajjal mikor velem volt, mert szakítotunk, és pár napra rá már vele volt.. :(

2011. nov. 8. 08:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Ugyérzem az ex kell, de vele is már elég bonyolult volt... 4x jöttünk össze 4éven belül... és a leghosszabb idő 1év volt folyamatban...
2011. nov. 8. 09:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet mondani, de ez egyszerűen szánalmas :C

Hagyd békén a volt barátodat, lehet, hogy boldog és egyébként is, valószínűleg jobbat érdemel!

2011. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez tök érdekes, én is ismerek olyanokat akik kártyából olvasnak, de ilyen konkrétumot nem tudnak "megjósolni", kiolvasni... Ők nem adnak igen, nem válaszokat, tárgyi vonatkozásban meg pláne. Az hogy véletlenül bevállt a "megjósolt" dolog, az azért lehet mert önbeteljesítetted... Azokat a dolgokat te irányítottad úgy (meg az ismerőseid), mert előre elültette a fejedben a magokat. Az ilyen nem jósnő, hanem kuruzsló...


A kérdésedre válaszolva, ha nem szereted a barátodat akkor hagyd ott. Ne költözz össze vele.

2011. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

9:04-es vagyok.


Amúgy hány évesek vagytok? Mert amúgy ebből a színvonalból 16-nál többnek nem nézlek (a fogalmazásodból ítélve), de mégis összeköltözésről van szó, szóval feltételezem azért idősebb vagy ennél. Én úgy gondolom, hogy érzelmileg éretlen vagy még, és könnyen befolyásolható (ezt használta ki a "jósnő"). Egyetértek azzal aki azt mondta, hagyd békén az exedet is. Te magad se tudod mi a jó neked, és mit akarsz.


27/n

2011. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális!!!! Az mind hülyeség! Ne higyj a jósnőnek! Legyen már eszed! Bejött? Nélküle nem jött volna be? És mi van azzal az érzéssel amit az exed iránt érzel és az új pasid felidegesít?? Na mi? Kamu minden jós csak, hogy tud. Tönkre tette az életed. Beleszólt az életedbe. Bolond vagy nagyon és bocs, hogy kimondtam, de saját magaddal szúrsz ki. Nem érdekel kinek mit tudot megjósolni, mert ha hiszel benne akkor el is hiszed!!!! Mi van, ha most én megjósolom az exed az igazi pasi? Fogadjunk elhinnéd, mert izgulsz és beleremeg a tested. Az agyad elkezd kattogni, hogy lehet igaz. Azért szakítottál, mert egy idegen megjósolta? Hát mondhatni szép vagy-.-" Légyszi legközelebb magadba bíz és nem egy jósnőbe, oké?
2011. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na figyelj! A jósnők kamuznak. A maják is jósolgattak akkor a sámánok voltak a jósnők. Szal ha 2012-ben nem lesz világvége akkor az összes ilyen jósnő, jővőbelátó kamu! Maximum régen lehetett valami valóságalapja, pl görögöknél vak jósok stb de szerintem azok sem voltak igaziak. Szal felejtsd el ezt a dolgot. A sorsod magad írod nem holmi jósnő.


20/F

2011. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!