Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis ha a barátom beleszol hogy mennyi sminket hasznalhatok, vagy hogy milyen szinu legyen a hajam?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Megmondhatja hogy most nem tetszik neki annyira, de nem tilthatja meg hogy úgy viseld őket, ahogy te akarod.
2020. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Felnőtt nő vagy. Van saját akaratod, ne hagyd magad!
2020. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Ha mit tudom én, azt mondaná, hogy ez vagy az a hajszín, smink nem tetszik neki, és MEGKÉR (nem megmondja, megszabja, kihisztizi, kizsarolja), hogy ha lehet, picit kevesebbet, más színűt használj/más színűre fessed, arra még azt mondom, oké. Bárki közölheti a preferenciáit anélkül, hogy megbántsa a másikat, illetve parancsolgatna, meg hisztizne mint egy diktátor. Ha esetleg féltékeny, és az a baja, hogy "túl jól nézel ki", akkor az meg durván gáz. Nem egymás TULAJDONAI vagyunk, meg egymás barbibabái, akiket lehet változtatgatni.

Amit TE tehetsz, hogy alaposan elbeszélgetsz a párod fejével. Elmondod neki, hogy TE így érzed jól magad. Ezt legyen szíves elfogadni, ne akarjon megváltoztatni. Ha amúgy rendben van a kapcsolatod, más téren nincsenek hasonló problémák, akkor érdemes kompromisszumokat kötni - valami arany középút, ami mindkettőtöknek jó (értsd: neked is tetszik, neki is tetszik). Ha nem hajlandó visszább venni az arcából, akkor viszont kuka. Vannak olyan nyomi dedósok, akikkel nem lehet mit kezdeni... Ezeknek a barbibaba a megoldás. :D

2020. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azért nem engedi mert rosszul állna vagy mert sok hanem szimplán eltilt tőle. Alapból hosszu barna fenekig ero hajam volt es nem emgedte levagatni, mar gyuloltem nagyon nagyon. Aztan sunyiba kellett levagatnom mert hiaba akartam nem engete. Befestetem mar tobbszor szinezovel vorosre, es akkor azt allitotta hogy tetszik neki... Most hogy egy tartosabban festetem be hisztizett rajta, ez is szinezo csak nem 4 mosasos hanem 12...

A sminkel meg az a baja hogy sok volt, nem tudom ki menynit ert a temahoz de az egy alap smink volt, alapozo, korrektor fixalas, bronzosito, highliter, szemoldok szempilla. Most konkretan ha meglat tusvonalal hogy hogy alapozo van rajtam akkor kiakad es uvoltozik velem.Vagy ha jobban kisminkelem magam ha kippatog az arcom (pl piros napok vagy ha mogyoro, kesudio, mandula ilyeneker eszem) akkor is hisztizik. Pesig nagyon rosszul tudom magam erezni ha nem olyan az arcom allapota, alapbol csak a szemoldokom huzom ki es a szempillaimat tehat azt se mondhatja hogy nem alkalmaszkodok hozzá. De nem fofok lemondani se a hajszinezgetesrol se a sminkrol azért mert neki nem tetszik. O sose mondott le semmirol meg arrol se ha azt kertem hogy ha felhiv akkor ne a gepen jatszon kozben mert nem figyel ram

2020. okt. 4. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts. Aki így viselkedik, az nem szeret téged, és ez 1000%, mindegy, mit mondasz.
2020. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Kérdező: FÚBAKKER...! Sajnos a "kedves párod" egy igggazi hamisítatlan gyökér. Kompromisszumokra képtelen, egoista, öntelt, önző f*szkalap. Már bocsánat. Erre szokás azt mondani: "Sz**t érdemel ez nem kakaót!"

Lassan (értsd: jövőre) három éve leszünk együtt barátnőmmel. Nem sok idő, ha figyelembe veszem, hogy mások már 6-7-10 meg több éve vannak együtt. Mindig mondjuk egymásnak, hogy "Csinos/szexis/álomszép/etcetera vagy kicsim". Szerintem ez lenne a normális. Oké. Nem leszek álszent. A hajhosszt tekintve mi sem vagyunk mérvadók... Mindkettőnknek hosszú haja volt. Barátnőmnek 5-6 centi híján a derekáig ért, amikor levágatta (amikor elküldte a képet, hogy milyen lett, én inkább fellélegeztem, hogy nem pixie lett :D). Ő nekilátott piszkálni, hogy rövid hajjal jobban tetszenék neki. Mondom, növessze meg mellig, akkor tárgyalhatunk. Megtörtént. Mindkettőnknek. A vége az lett, hogy egyikünk sem érezte jól magát, úgyhogy ő megtalálta azt a félhosszú fazont, ami jól áll neki, én meg most újra megnövesztem. :D Nálunk így működik a rendszer.

Sajnos párod nem partner semmiféle kompromisszumban, és nagyon fel kell nőnie a feladathoz, hogy TÁRSA legyen valakinek (elmondásaid alapján sejtem, nem csak e téren van gond nála a toronyban). Úgyhogy szerintem tényleg nincsen más megoldás, mint elhagyni. Elvárná hogy csak TE adj, ő pedig nem ad, az pedig nem működik. Tavaly sem működött. Sz**akodjon bátran ha neki ez így jó, de azt ne a mindenkori párja rovására tegye. Sajnos a felsoroltakon kívül egy elkényeztetett takony. Ennyi.

2020. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!