Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok ideges? :S

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja van egy barátom .. szeretem őt.

de eléggé kikészit már:( ma reggel összevesztünk mert a közös nyaralás nem jött össze ő meg a haverja hibájából..

meg is értettem oké . de tegnap mondta h egész délelőtt fenn lesz msnen és én miatta fel is mentem mert amugy én sose vagyok olyan korán tök jó kedvem van mindig mikor beszélhetek vele. oké kb 20 percet beszéltünk és lelépett.. és azt mondta h este már lesz és h akkor nem fog senki mással törödni nem megy sehova. ahha.. csak h közli kb megint félóra után h ő elmegy valahova nővérével.. na ezen kiakadtam!! meg se tudta modnani h hova mennek vagy mit csinálnak.. azt mondta h én vagyok a legfontosabb számára de szerintem ha tényleg igy lenne akkor most velem maradt volna:( ti mit gondolok erről??:/


2010. aug. 7. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért találkozni is szoktatok, ugye?
2010. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szoktunk de multhéten mindig mondott vmit ami miatt keveset...:(
2010. aug. 7. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom neki eddig tartott a kapcsolat.
2010. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy együtt vagytok és szeretitek egymást, még lehet saját életetek. Nem kell egész nap egymás nyakában lógni. Hagyd, hogy legyen meg neki is a saját élete. Ne akard mindenáron magadhoz láncolni, mert egy idő után már teher lehet számára, és szabadulni akar majd.
2010. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem akarom magamhoz láncolni.. de ha találkozni akarok vele mindig mondd valamit h ezért meg azért nem tud

és kicsit rosszul esik..:( és amig nem kezdődik a suli addig kicsit többet akarok vele lenni:(

2010. aug. 7. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

valj egy kicsit "lathatatlanna"


csinalj magadnak sajat programot. ha mondd egy idopontot h ekkor beszeljetek vagy talalkozzatok, jegyezd meg h van dolgod es h legyen inkabb XY-kor. legy hatarozott de higgadt. es ne keresd, mert azt varja. hidd el, jelentkezni fog

2010. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van.

keresni fog ha nem akkor meg felejtsd el mert egy szánalmas kis csicskaa.

2010. aug. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

aki akar az még irhat.

2010. aug. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!