Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőknek is kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek is kiábrándító, ha egy harmoncon túli férfi napi szinten számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 15:48
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
csak ha túlzába viszi
71 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem rosszabb, mint a tévé előtt rohadni, vagy a telefont nyomkodni, vagy facebookozni, gyakorikerdesekezni, stb.


Csak annyi, hogy a játékokkal játszva nagyon eltelik az idő, még talán jobban, mint a többivel. Iszonyat kevés gamer képes arra, hogy azt mondja "Na én most játszom 7-től 9-ig, aztán pontban 9-kor nyomom ki a játékot, állok fel a géptől."

2020. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit rosszabb, mintha TV előtt ülne. Az egy passzív tevékenység, ha közben szólok hozzá, egyéb programot ajánlok, talán meghallgat, de ha éppen aktívan játszik, akkor észre sem veszi, hogy létezek, szó szerint meg se hallja azt se ha ordítok neki valamit. :D
2020. okt. 2. 16:07
 3/28 A kérdező kommentje:
Na meg számomra sajnos már az is kiábrándító, ha csak 7-9-ig játszik... Én se veszem elő pár órára a barbi babáimat. :P
2020. okt. 2. 16:12
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

A férfiaknak is kiábrándító, hogy egy harmincas nő fél napokat képes a plázában ruhapróbálgatással meg vásárlással tölteni, mint valami tinipitsa.


Pont ugyanolyan értelmetlen tevékenység, mint számítógépjátékokat játszani.

És még többe is kerül.


Szóval csak olyan nő merjen ugatni a játék miatt, aki nem jár rendszeresen ruhákat vásárolgatni fél napokat.

2020. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit szokott tolni?
2020. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Én nem szeretek vásárolni, azt is olyan időpazarlásnak érzem, mint a játékot. Mostanában neten rendelem meg, ha kell valami. Egyébként nyugodtan lenne időm vásárolgatnék is, ha a másik beszállna a házi munkába, nem csak a billentyűzetet püfölné.

Egyébként nem jó hasonlatot mondál, a nőknek muszáj néha vásárolni, hogy csinosak legyenek, mert különben két játék között az ember beszól, hogy mi ez a slamposság... :D

2020. okt. 2. 16:25
 7/28 A kérdező kommentje:
Apex vagy mi :D
2020. okt. 2. 16:26
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

6

A férfiaknak meg muszáj játszaniuk, hogy legalább arra a kis időre megszabaduljanak a hárpia nőjüktől.

2020. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Valakinek ez nagyon érzékeny téma úgy tűnik. :P
2020. okt. 2. 16:31
 10/28 A kérdező kommentje:
Megszabadulhatna értelmes dologgal is, mondjuk ha egyszer ő is elmosogatna vagy kitakarítana, mert hát én is szívesen kikapcsolódnék néha.
2020. okt. 2. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!