Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen rossz szokásod van ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz szokásod van ami úgymond megnehezítheti a párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 21:37
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Pl alkoholista vagyok és irànyítàsmàniàs. Magàt a kapcsolatteremtést befolyàsolja.
2020. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Szeretek egyedül lenni.

2. Ha fáradt vagyok, kötekedős vagyok, márpedig elég gyakran vagyok fáradt.

3. Nem szeretem a váratlan dolgokat. Szeretek kiszámíthatóan élni.

4. Elég lobbanékony természetem van.

5. Kényelmes vagyok.

Azt hiszem ennyi.

2020. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha úgy érzem kezd az agyam leépülni. A mindennapi dolgokban sajnos olyan vagyok, mint egy 10 éves. Képtelen vagyok megtalálni dolgokat a házban. Ami nem olyan, hogy fix helye van. Ilyen például a gyógyszer, a maszk és igazából ezek. Képes vagyok 10 másodperc alatt elveszíteni valamit és nem tudom hova tettem.
2020. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szétszórt vagyok,néha azt sem találom ami épp a kezemben van. Engem is idegesít, hát még egy pedáns embert hogy zavarna.

A másik hogy néha meggondolatlanul mondok ki dolgokat és hiába van benne igazság, nem kell mindig mindent azonnal kimondani.

Sok feszültséget el lehet kerülni ha lehiggadok és később úgy hozom fel, hogy már nincs meg bennem az az indulat.

Biztos van más is, de magamban én ezt a kettőt látom a legnagyobb problémának.

2020. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
FÉRFI vagyok. És ez bizony manapság nem nyerő a nők szemében.
2020. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hajlandó kiszolgálni a férfit. És állat mániás vagyok. Van is jó pár a lakásban.
2020. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
A Duna másik oldalára azt szoktam mondani, hogy napközifaktosok. Már ha értitek. :)
2020. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lobbanékony vagyok, szorongós, könnyen sértődős.


L

2020. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Makacs vagyok, akaratos és tervezős.
2020. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániás vagyok és állandóan egyetemre is járok mellette. Sokat tanulok, olvasok, és ez a feleségemnek nem tetszik. (TV-t nem nézek, haverjaim nincsenek, szóval nekem tényleg a gyerekeim, a sport, a tanulás meg a munka teszi ki az életem).
2020. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!