Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen rossz szokásod van ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz szokásod van ami úgymond megnehezítheti a párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

- nem erősségem a visszaírás, annak ellenére, hogy állandóan a kezemben van a telefonom

- nagyobb szükségem van az egyedüllétre, mint a páromnak, ezért csak ritkán vagyunk együtt

- ez kicsit az előző folytatása, de folyton azt hiszem, hogy szakítani fogunk a barátommal és olyankor pár napra mindig eltűnök, hogy felkészítsem magam a szakítás okozta fájdalomra

- alapvetően magamból kiindulva nem igazán tudok megbízni benne és ezért sokszor fölöslegesen teóriákat gyártok a fejemben

2020. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Hangulatember vagyok, sokszor változó a kedélyállapotom. Gyakran van rossz kedvem. Szeretek leszólni dolgokat és embereket, ez néha jó, mert együtt röhögünk, de ha nem értünk egyet akkor lehet kínos. Nagyon halogatós vagyok, ami miatt mindent az utolsó pillanatra hagyok, aztán teljesen ráfeszülök, hogy nem leszek kész, és miért csak most kezdek hozzá.
2020. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok időbe telt amíg összecsiszolódtunk, de nem volt mindig könnyű.

Toleráljuk egymás rigolyáit vagy legalábbis igyekszünk.

2020. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó hosszú listám. A főbb pontok:

1. A munkám időbeosztása teljesen kiszámíthatatlan. Bármikor változhat és boríthat minden programot. Engem nem zavar, másokat igen.

2. Bagoly típus vagyok. Csak nagyon indokolt esetben kelek korán és akkor fekszem le, amikor álmos vagyok, bármikor is van az.

3. Szétszórt vagyok és rendetlen. Hm, ezen próbálok változtatni, de genetikai 🤷

4. Nagyon gyerekes vagyok. Hiába beszélek komolyan, senki nem hiszi el, mert nem jellemző rám.

5. Utálok alkalmazkodni, de hozzám se kell. Ha nem passzolunk, ég veled!

2020. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Rendetlen vagyok

2. Nem bírok időben lefeküdni aludni

3. Imádok számítógépezni

4. Hisztis vagyok (ezt időbe telt, amíg megszokta/megtanulta kezelni a párom)

5. Mindig csak egy dologra tudok koncentrálni


Ez elég negatív lett :) De állítólag van egy csomó jó tulajdonságom is.

2020. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 peca1000 ***** válasza:
93%

Egy igazi cinikus, bunkó paraszt tudok lenni (élvezem is), és nagyon fel tudom húzni magam az asszony dolgain.


Elég nehéz természetű, és amit ő akar, az úgy legyen.


Későn fekszem le, korán kelek, ebből is gond van.

2020. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

1. Makacs vagyok

2. Nem bírom ki, hogy ne mondjam el a véleményem (igaz, csak egyszer, de akkor is)

3. Robbanékony vagyok

4. Imádom szívni mások vérét, bár cserébe én sem bánom, ha piszkálnak, de néha mégis átlépek egy határt, ami után világfájdalmam van, hogy "ó, csórikám.. megbántottam, pedig én nem is akartam, csak játszottam"

5. Nagyon félek tőle, hogy elhagynak és nehezen hiszem el, hogy nem jön egy "jobb" (Bár jól titkolom, mert nem rendezek jelenetet, csak magamban gyártom a kreatív teóriáimat a nemlétező problémákról.)

2020. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Zárkózott vagyok, alkalmanként igényem van az egyedüllétre, a csendre. Ezt ellentétes habitusú ember nehezen fogadja el, vagy nem is érti.

2.Gyakran tapintatlanságnak tűnik az őszinteségem, sarkosan nyers vagyok. Még ha problémamegoldó szándékkal, vulgaritástól mentesen, tényszerű fogalmazok akkor is.


A környezetemmel szemben ebből adódik a legtöbb nézeteltérés, rosszabb esetben sértődés.

2020. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!