Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap után Ti várnátok tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap után Ti várnátok tovább?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó. Jóban rosszban együtt vagyunk. Van egy lány neki akit az interneten ismert meg, már több mint 5 hónapja ismerkednek, 4 hónapja minden nap beszélnek telefonon, sokszor órákat. Ám egyetlen egy képet látott még eddig róla, vagyis csak egy fej képet, hiába kért tőle más képeket, egész alakost, vagy amin több látszik...semmit nem kapott. Ő viszont sok képet küldött már a lánynak, magától.

Igen ám, de találkozni sem akar a lány. (állítása szerint még! )

Nem kevés km van köztük egyébként, 300-400km de nem emiatt. A lánynak mindig volt valami kifogása az 5 hónap alatt amire ráfogta hogy "miért nem küld képet" azt mindig hozzá tette hogy ő nem molett. Most épp az az ok, hogy azért nem küld képet, sem alakost sem mást, mert most 2 hónapja valami kezelés alatt áll ami miatt hízni fog, és ezért nem is találkozik még, nem akarja hogy így ismerje meg/lássa Őt, vékonyan. (tudja a barátomról hogy neki inkább a vékonyabb lányok az esetei)

Utóbbi időben minden kis apróságon veszekednek, sértődnek, hullámoznak.

Nagyon rossz látni a barátomon ezt, mivel nagyon kiütközik rajta. Van hogy beszélek hozzá, és mintha ott sem lenne, csak mereng. És mikor kérdem mi a baj, már látom rajta hogy megint veszekedtek. Mondtam már neki, hogy miért nem zárja rövidre vele. Ha nem akar találkozni 5 hónap után sem, sem egy képet küldeni, minek foglalkozik vele egyáltalán?

Nem értem. Szeretnék segíteni neki, belátásra bírni mert szerintem ez nem okés így, de nem is szeretnék beleavatkozni túlságosan. Mit tehetnék?

/a lányt sem értem./

Ti várnátok ennyit a lányra ilyen helyzetben?


2020. okt. 4. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos nem tudom.
2020. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.Jártam hasonló cipőben nőként.3 hónap után aztán kiderült hogy 25 évvel öregebb (fiatalkori képeket küldött), jóval kövérebb és van felesége meg gyerekei.Nagyon szarul éltem meg, mert én őszinte voltam hozzá,ő meg csak szórakozott.Tanulópénznek jó volt..
2020. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért 5 hónap nagyon sok és semmi garancia rá, hogy most még nem akar találkozni, de később majd mégis. Meg gyanús, hogy ezek csak kifogások és van valami komolyabb ok a háttérben. Tegyük fel, hogy nincs és mindenben őszinte volt, de még akkor se sok jövője lehet ennek a kapcsolatnak. Messze lakik, később is csak távkapcsolatban lennének és már most elég sok a veszekedés, ami eléggé rányomja a bélyeget a barátod hangulatára is. Így minek? Te viszont nem sok mindent tehetsz, mert ha nagyon bele akasz szólni, te leszel a rossz. Óvatosan azért próbáld meg, hátha elgondolkodik rajta.
2020. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még utoljára próbálkozzon azzal a képpel vagy találkozással, és ha nem, akkor hagyja. Ennyi idő alatt ki kellett alakulnia annyi bizalomnak, hogy bármi is van a háttérben, mert valószínűleg van, elmondja a lány.
2020. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább tini kategória. Ennyire nem lehet a barátod naiv, ezek alapján ki tudja kivel beszél hónapok óta... És ez neki kicsit se gyanús?
2020. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!