Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap Erasmus ösztöndíj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap Erasmus ösztöndíj külföldön. Kibírja a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben megyek ki külföldre, Erasmus-szal 5 hónapra. Ahelyett hogy várnám az utat előre rettegek, hogy mi lesz így a kapcsolatommal. A barátom szerint nem fog működni a távkapcsolat. Nem akarom visszamondani az ösztöndíjat, mert ha most nem megyek tudom, hogy később már nem fog összejönni. Viszont abba se tudok belegondolni, hogy milyen lesz itthagyni a barátom. Azon is gondolkodtunk, hogy előtte már szakítani kellene, hogy ne legyen annyira fájdalmas az egész. Viszont ismerem magunkat és biztos vagyok benne, hogy amíg itthon vagyok nem fogunk szakítani.

2020. jún. 23. 16:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
10%
Hát.... Fiatalok vagytok jön az élet. Én nem vállaltam volna be távkapcsolatot egyetemistaként.
2020. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%
Hogy nem lehet kibírni 5 hónapot...ha igazán szeretitek egymást azt az 5 hónapot észre sem fogjátok venni.
2020. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
5 hónapot nem bírtok ki?! Jézus... Ha ennyi se megy, jobb is ha szakítotok, mert semmi komolyság nincs benne.
2020. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 hónapot voltunk külön a húszas éveinkben, kibírtuk, de majd bele pusztultunk.

Mióta vagytok együtt?

2020. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
2%
Nem. Szereted a másikat? Ha igen, akkor ne akard tudni, hogy miket művelt, és sose kérdezd meg!
2020. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Ha a barátod szerint nem fog működni, akkor sajnos nem fog, mert ő nem fog tenni érte. Nem a megcsalás szokott a legfőbb gond lenni. Annak a félnek, aki elmegy, rengeteg új élménye lesz, sok új emberrel ismerkedik meg, rengeteg új inger éri. A másik meg éli otthon a megszokott életét. Aztán mikor beszélnek, az egyik fél mesélne az élményeiről, az emberekről, akiket megismert, a másik meg nem tud osztozni az örömében. Vagy ha épp elmegy valahová a többiekkel, akkor jön a vádaskodás, hogy fontosabbak, mint én, jobban érzed magad velük, mint velem. Nekem nem volt kapcsolatom, mikor kint voltam, de ottani ismerősöknél ezt láttam. Ha mindkét félnek normális a hozzáállása, akkor meg simán kibírható. Mi 4 hónapig voltunk külön a párommal pár éve, én nagyon jó lefoglaltam magam arra az időre, és szívesen hallgattam az élményeit. De ez nem ösztöndíj volt.
2020. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, mindketten 22 évesek. Egyébként szinte biztos, hogy ő is ki fog menni külföldre,csak ő dolgozni, de nem ugyanoda, ahova én. Igazából a kapcsolatunk eleje óta ki akart menni már, csak igazándiból miattam nem ment.
2020. jún. 23. 16:45
 8/41 anonim ***** válasza:
3%
De gondolod, hogy annyira idióta, hogy elmondaná?
2020. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy stabil kapcsolat kibirna 5 hónap tavkapcsolatot. Itt viszont jol erzed, baratod is megmondta nem érzi ugy hogy ez igy mukodne.
2020. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
De gáz. Barátod nem szeret igazán, ha így áll hozzá. Btw eleve egy olyan szemely miatt, akinek ilyen a hozzáállása, jó nagy butaság lenne kihagyni az Erasmust.
2020. jún. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!