Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselnétek ezt a szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek ezt a szituációt? Szólnátok most? Elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy távkapcsolatot ( 900 kmn-re van a párom) lényegében én voltam nyáron nála egyszer egy hetet. Azóta együtt vagyunk, mindennap videochatelünk stb.

Karácsonyra jön csak haza illetve nyáron szeretne legkésőbb bizonyos okok miatt.

Karácsonykor mennénk az ő szüleihez, mamájaihoz illetve meghívtam őket hozzám is ( egyedül lakok van saját házam )

Miközben videóchateltünk ő beszélt már 2x a mamájával, de kinémította utána... de annyit hallottam ,hogy minek jönne ő haza hozzám ha jól keres stb... igazából ennyit hallottam.

Úgy érzem az anyukáján kívül nem örül nekem senki, apukája sem meg ezt csak rózsaszínködnek gondolják ami majd elmúlik...


Én jól keresek itthon van házam meg autóm egyedül megteremtettem ezeket magamnak. Nem küld nekem onnan pénzt szóval senki nem mondhatja,hogy kihasználnám.


Én nekem ezek nagyon rosszul esnek,hogy " minek jön ő haza"

Így szerintem én nem szeretnék menni hozzájuk, csak maximum a szüleit meg tesóját és a párját fogadnám karácsinyi ebédre.

Én nem akarom,hogy piszkáljanak majd engem ott.



2020. okt. 5. 10:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem, ez lenne az első.

Anyukájával csak telefonon beszéltem.

2020. okt. 5. 12:21
 12/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg működőképes dolog.

Ezt meg az nem látja akinek nem volt és ha ők tévednek akkor mi van? Ha nem jön össze akkor is rajtunk kívül ez kinek fáj? Nem tudom miért nem lehet esélyt adni a dolgoknak.

2020. okt. 5. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Adj neki esélyt, senki sem mondta, hogy ne. Csak mástól ne várd el, hogy komolyan vegye.
2020. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, épp azért vaalszoltam, mert benne voltam. Nyáron volt a hatodik házassági évfordulónk. De mivel benne voltam, így tudom azt is, hogy rajtam és rajta kívül senki de senki nem vette komolyan és tökéletesen meg is értettem oket.
2020. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Oké csak ha tényleg haza jön és mi éldegélünk kettecskén, nem akarom, hogy utána meg engem döfködjenek, hogy miattam haza jött és én elcsesztem az ő életét.
2020. okt. 5. 12:46
 16/19 anonim ***** válasza:
De ezzel egy ilyen beleugatós család mellett bármilyen szituban meg kellene küzdened. Ha ő kell, akkor ő ilyen családdal jár.
2020. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Persze ezzel relatív nincs is baj, nekem se tökéletes a családom sajnos sőt.. bárcsak ennyi lenne a baj velük, hogy bele ugatnak.
2020. okt. 5. 13:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Én elmennék. Győződj meg személyesen ne hallomásra ítélj.

Ezenkívül legalább ők is megismernek téged személyesen.

Aztán ha gáz akkor többet nem mész. (Szintén távkapcsban élek :) úgyhogy tudom miről beszélsz.)

2020. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen, persze.


Maximum ha nagyon kötekednek már első blikkre akkor felállok és kisétálok ennyi. Aztán majd ha megnyugszanak akkor elmegyek.


Először én se hittem ebben, ( mert miért is jönne hozzám haza bárki mikor itt se találok senkit ) de látom hogy intézkedik meg még többet dolgozik,hogy ne üres zsebbel jöjjön haza. De lehet ez a sors,hogy nekem nem itt a közelben lesz meg a másik felem.

2020. okt. 6. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!