Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jelezni a páromnak,hogy nagyon nagyon rossz a stílusa,megjelenèse anèlkül,hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
27 èves de gyakran úgy öltözködik mint egy tizenèves kisfiú,ami már csak azèrt is baj mert amúgy is nagyon fiatalnak nèz ki a korához kèpest. Semmi fèrfiasság nincs az öltözködèsi stílusába. Èn sokkal vonzóbbnak találom ha az előnytelen mintás felsők helyett inkább egy inget vagy egyszínű felsőt venne fel. Sokszor már kènyelmetlenül èrzem magam mellette de nem tudom ezt hogyan hozhatnám neki szóba.

2020. okt. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd meg neki kedvesen, hogy szerinted jobban állnának neki más ruhák. Esetleg menj el vele vásárolni, vagy vegyél neki pár ruhát ajándékba.

Egyébként milyen mintákat hord,ami annyira béna?

2020. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fekete fehèr csíkosat,ronda zöld színűt amin valami èrtelmetlen fekete minta van, fekete alapon fehèr karikák... szörnyű.

Gondoltam rá,hogy veszek ujakat neki csak annak örülnèk a legjobban hogy ha ezeket többet fel sem vennè.

2020. okt. 5. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Na,erre én is kíváncsian várom a válaszokat. Valahogy én is mindig kifogom az ilyen divat diktátorokat
2020. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
25%
Szerintem inkább szállj le a p**sába a ruhatáráról. Gondolom az Operába nem "tinisen" felöltözve megy... Plusz gondolom tisztában voltál vele, hogy hogyan öltözködik. Nekem lenne ilyen párom, aki képtelen engem olyannak elfogadni amilyen, és mehetne a fenébe.
2020. okt. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is kegyetlen rosszul öltözött, de ő azért, mert nem érdekelte, viszont sokszor járt a fejében, hogy stílust szeretne kialakítani, viszont nem tudta hogyan, ezért inkább hagyta.

Jöttem én, nem szóltam be az öltözködésére, bár nem tetszett nekem, viszont mindig ajánlgattam ruhákat, meg amikor cipőt vett is kérdezte melyik lenne jó, sokszor mentem vele nézelődni és így megtaláltuk azt a stílust, ami jól áll és tetszik is neki, így egyáltalán nem volt gond ebből.

Szóval szerintem próbálj meg beszélni vele te is, kérdezd meg miért ezeket hordja, nincs e kedve megpróbálni néhány másikat. Persze ráeröltetni nem jó, mert ha ő nem érzi bene jól magát, akkor inkább hagyni kell. De tanácsokat adhatsz neki, ha szeretne változtatni ő is.

2020. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!