Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem pár hónapja és a tudtára is adtam, hogy szeretném, ha komoly kapcsolat lenne köztünk. Ő akkor azt mondta, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot velem, de ennek ellenére mégis tart a dolog azóta is. Kicsit olyan, mintha együtt lennénk, napi szinten beszélünk, ha találkozunk csókkal válunk el, tehát meg van a kölcsönös vonzalom köztünk, de mégse akarja felvállalni komolyabban. Más férfi nincs a dologban. Mi lehet a baj?

2020. okt. 6. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
nem tetszel neki eléggé, csak nincs helyetted más akivel elszórakozhatna...
2020. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
kb az egyesnek igaza van. Annyival kiegészíteném, hogy lehet hogy megtetszel majd neki
2020. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a baj, nem ezt látom rajta, csak mintha félne a kapcsolattól. Nem volt még komoly kapcsolata. 21éves
2020. okt. 6. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szex van? Ha nincs, akkor abszolút csak játszik veled, ő a főnök a "kapcsolatotokban".
2020. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már volt köztünk több is mint csók, de szex még nem, mert még nem volt férfival, de úgy látom rajta, hogy akár az is megtörténhet, ha úgy alakul szerintem nem lenne ellene.
2020. okt. 6. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanilyen szituban vagyok, én teljesen oda vagyok érte, csak félek, mert az előző barátnőjét is csalta, nagyon jól néz ki, és nem akarom, hogy engem is megcsaljon.. Viszont nem bírom nélküle, nagyon jó vele..
2020. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy kerdezo?
2020. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet időre van még szüksége. Erről (komoly kapcsolat) nem tudom mennyire lehet vele beszélni (de eröltetni nem szabad)
2020. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fél a szextől, akkor egy kicsit push-olni kell. Ha sikerül akkor meg fog változni így vagy úgy
2020. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.
2020. okt. 11. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!