Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem a vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem a vissza a barátnőmet a sugardaddy-jétől?

Figyelt kérdés

Márciusban én és a barátnőm munkanélküliek lettünk. A párom egyetemre jár önköltséges képzésre, és mellette albérletben éltünk (kb 200 ezer Ft fix havi kiadás). Tehát anyagilag padlóra kerültünk, mert egyedül én kaptam álláskeresési járulékot (a párom nem mert nappali tagozatos egyetemistaként nem kaphatott) és más nem bevételi forrásunk nem volt. Segítséget családtól nem kaptunk. Ekkor született meg életem egyik legmeggondolatlanabb döntése: sugardaddyt és sugarmummyt keressünk. Tehát egy urat/hölgyet aki testi szolgáltatásokért (sok esetben együtt töltött időért) cserébe pénzt ad havi rendszereséggel.

Párom vonakodva belement a kilátástalanság miatt. Feltétele azt volt, hogy mindenről tájékoztassuk egymást (üzenetről, kalandról és főként arról hogy ki hova megy pontosan).


Nekem rövid pár hetes kalandjaim voltak 40 feletti nőkkel, de keveset fizettek és inkább éreztem magam férfi örömlánynak. Az ok az volt, hogy nem volt kisportolt testem és nem vagyok akrobata az ágyban.


A barátnőm az egyik népszerű társkeresési (fizetős) portálon keresgélt. Sőt sok esetben én is segítettem neki. Végül rátalált egy egyedülálló 35 éves menedzserre április végén (Milán). Találkoztak és a barátnőmnek is szimpatikus volt (korábbi találkozóin csupa fétisekkel rendelkező, asszonyt csaló férfiakat fogott ki).


Milánnal megegyeztek abban, hogy hetente 1 este és egy hétvégi teljes napot vele töltött a barátnőm, ha találkoznak ismerőssel akkor párjaként mutatja be. Nem feltétlen volt minden esetben testi kapcsolat. Rendszeresen kapott tőle pénzt, de emellett rengeteg programra elvitte őt (főleg júliust követően).


Jelenleg a párom kvázi nála lakik és a srác nyíltan felvállalja a családja és a barátai előtt (párjaként mutatja be). Továbbra is kap havi juttatást, aminek jelentős részét haza adja nekem. Nem is lenne rá szüksége mert Milán eltartja őt minden szinten. Néha haza jön és ő állítja hogy még szeret, de Milánnal is törödnie kell.


Szóval a kérdés az ,hogy hogyan szerethetném vissza a barátnőmet? Anyagi problémáink részben megoldodtak, mert találtam állást (tehát neki nem feltétlen kellene dolgoznia).



#párkapcsolat #surgardaddy
2020. okt. 7. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Te jobban megaláztad magad mint én avval , hogy szűz vagyok 27 évesen .

De hidd el csak a jelen van minden elmúlik a jó és a rossz is

2020. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szólj neki, hogy hagyja abba?
2020. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Bakker... :((( Nagyon kicsúszott a kezetekből az irányítás. Javaslom, egyszer (azaz egy alkalommal) beszéld meg vele, hogy szeretnéd, ha minden visszatérne a régi rendes kerékvágásba. Mondd el neki, hogy ez a helyzet kezd számodra kellemetlenné válni, hiába te javasoltad. Szeretnéd, ha újra "ketten lennétek" ebben a párkapcsolatban. Ha nem fogadja el, nem érti meg, esetleg átszeretett bele, akkor alma. És akkor menjen útjára, aztán éljen boldogan azzal a Milánnal. Neked szerintem nincsen szükséged erre az egészre. Nincsen olyan, hogy "néha hazajárok, mert szeretlek". Nem. Döntse el, mi a fenét akar. Ennyi.
2020. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
A helyzet az, hoogy neked most van egy sugarmummyd. Becsüld meg. :D
2020. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez a szekér már elment. A lánykának bejön a kényelem meg a pasi. Kizárt, hogy abbahagyja és visszamenjen hozzád a semmibe.
2020. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van, hosszú ideig nem lehet testiség érzelem nélkül. Próbálhatod kijelenteni, hogy most már megoldódott a probléma, ideje abbahagyni a kurvulást, de nem látok rá sok esélyt, hogy visszajönne.
2020. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Incel mese 10/10

Provokation level10/100

Mindjárt jönnek a habzó szájú nők akiknél mikor egy kérdésnél felvillan a pénz és nő szópárosítás rögtön feminista üzemmódba kapcsolnak át.

2020. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
En tokre orulnek ha talalnek egy olyan sugardaddyt, mint a baratnod :(
2020. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Kezdettől fogva rosszul álltatok a helyzethez. Egy bizonytalan kerestre havi fix 200.000-es kiadás? Szülői segítség nélkül? Eleve adott volt hogy ez hosszabb távon nem működik. Zárd le ezt az egészet,ebből már nem lesz semmi. Ülj le,gondold át az egészet és tanulj belőle. Te még mindig ott vagy a drága albérletben munka nélkül? Annyi munkalehetőség van,menj el bárhová.
2020. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

#7

Szerintem is kamu


n

2020. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!