Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sugardaddyként vagy sugarbabyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugardaddyként vagy sugarbabyként milyen tapasztalataitok vannak? Megéri fenn lenni és előfizetni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Abszurd kérdés. Ha valaki valóban annyira pénzes, hogy csábító sugardaddy vagy sugarbaby lehet, annak egy társkeresői előfizetés bagtell összeg. Egy igazi sugardaddynek annyi pénzébe kerül egy fiatal lány naponta, mint egy társkeresős előfizetési díj egy egész évre.
2020. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha sok pénzed van próbáld meg, a lányok el vannak szállva maguktól, de ha bírod anyagilag akkor hajrá.

Csajként nagy szerencse kell egy tényleg pénzes pasi kifogásához, aki nem is sajnálja tőled.

Viszont ha csak egy kis kiegészítést szetetnél , egy kis kenyeztetésért cserébe, itt is találsz, én is ilyen lányt keresek. 43F

2020. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj, ezért érdekelnek mindkét oldalról a tapasztalatok.
2020. aug. 15. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Babyk kb 90% ba elvannak szállva. Nem tudják mit kérjenek.

Komolytalan

2021. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérhetnének el sokkal többet, mint az útszéliek, hiszen mire fel?? Nem tudom az árakat, de gondolom szopás egy 10 lehet az útszélieknél, akkor egy sugarbabynél legyen mondjuk 13. Kúrás egy 20-as. A kettő együtt kedvezményes áron 30. Tehát ha van 5 ilyen találkozójuk havonta ezeknek a sugárzóknak, és mindkét fajta élményből részesül a férfi, akkor 150 ezer havonta.
2022. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!