Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja fent velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja fent velem a kapcsolatot, ha már nem jó neki velem..?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk együtt, én vagyok a nő. Belém szeretett, aranyos volt, kedves. Aztán sokat veszekedtünk, sajnos túl türelmetlen vagyok, és sokszor úgy tűnt eltávolodok tőlem, nem keresett annyit, nem volt olyan kedves, de idővel mindig visszaváltozott, viszont egyre kevesebb türelmem volt ezt kivárni, olyan volt, mintha megfosztana engem a jó dolgoktól, ok nélkül. Lényeg, hogy ezek miatt a veszekedések miatt már teljesen más lett, nem örül nekem annyira, nem érdeklődik irántam annyira, sokszor olyan, mintha csak kényszerből írna nekem napközben (mert ezt is a fejéhez vágtam, hogy régen mindig írt, keresett, most pedig nem). Úgy érzem kicsit megutált:( Viszont nem tűnik el, ha mondom, hogy hagyjuk az egészet, azt mondja ne, vissza fogja építeni amit lerombolt, stb, de ugyanúgy viselkedik, ugyanolyan unottan beszél velem, semmi örömöt nem látok rajta ha velem beszél :( akkor mégis mi lehet az oka, hogy nem lép le? Nem értem.
2020. okt. 7. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő
2020. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg.. Ez lehetséges, mert az előző barátnőjével is sokáig együtt volt szinte ugyanígy, mint most velem.. De akkor már nem szeret egyáltalán..? Vagy a kapcsolatfüggő is otthagyja azt, akit utál?
2020. okt. 7. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a csávó keményen nárcisztikus veled. Ha egy ember szeret egy másik embert, a veszedéseket is elfogadja, ha érett mindkét fél. Gondolj bele abba, hogy van egy kutyusod, szereted és elnézed neki többször is, ha rosszaságot csinál a lakásban, jó, hogy szigorú leszel vele, de azért szereted, ez így van az érett embereknél is. Ez a csávó azt akarja, hogy szégyeld magadat az érzéseidért és csak tűrjél neki, tehát nárci.

Tehetsz egy próbát azzal, hogy többször megkérdezed: milyen Kreatív ötletei vannak veled kapcsolatosan, hova mehetnétek, ingyenes helyekre is, milyen programokat szervezne. Ha ezekre trehány, akkor biztos igaz az, amit fennébb írtam :).

2020. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, igazából megértem, mert néha tényleg kiállhatatlan voltam vele, vannak nekem is lelki sérüléseim, belátom, hogy rosszul reagáltam sokszor, túlságosan neki estem néha.. Igen, ez sajnos így van, én is utálnám magam. De akkor mért nem megy el..? Ezen csak akkor tudna túllépni, ha nagyon szeretne. De látom rajta, hogy nem így van. Akkor mért van velem..?
2020. okt. 7. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a játéka vagy. Ameddig tűröd ezt. Gondolom, valami nyomós indoka is volt a kirohanásaidnak. Én hagynám ezt.
2020. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:(

Volt nyomós indokom is igen, de tényleg túlságosan ki tudok akadni. Hát mindegy, azt tudom, hogy ebből komoly dolog biztos nem lesz már.. Csak meg akartam érteni mi tartja őt mellettem.

2020. okt. 7. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd le fog lépni, ha jön egy olyan, akit jobbnak és szintén biztosnak tart. Te is csak azért vagy még képben, mert fix vagy. Ez az egész úgy szar, ahogy van.
2020. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:S nem volt sok barátnője, és velük is hosszú távú volt a kapcsolata. Nem lehet, hogy emiatt van ez..? Nem egy tipikus idióta, aki dobálja a nőket.
2020. okt. 7. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Fiatalok, ugye? Ne keress neki kifogást és ne maradj egy ilyenben. Hálás leszel később magadnak.
2020. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyszerű, te egy fix pont vagy neki, elvan veled, mert épp nincs "jobb", de ha lesz, úgyis dobni fog. Szerintem jobban jársz, ha nem várod ezt meg.
2020. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!