Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor az exe meg csalta, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor az exe meg csalta, meg bocsájtott neki és próbálta vele helyre hozni, én csak szóba álltam az exemmel és dobott akkor sose szeretett?

Figyelt kérdés

Az exét rajta kapta egy másik pasival, és helyre akarta hozni a kapcsolatukat és magába nézett, hogy talán ő szurta el. Én elkezdtem beszélgetni az exemmel, erre el költözött tőlem, és szakított velem.

Akkor most mi van? Engem fele annyira se szeretett mint az exét?

Azzal jött szerinte nem csak beszélgettem vele hanem biztos sexeltem is vele stb. Pedig nem. Velem 2évet volt együtt. Az exével pedig 3évet volt mikor az meg csalta rajta kapta másik pasival akivel smárolt.



#szakítás,kapcsolatok, nem értem
2020. okt. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2020. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez az oka. Vagy csak tanult abból az esetből, esetleg paranoiás lett és nem bízik senkiben aki más pasikkal dumcsizik.
2020. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak ahogy a második írja az ember nem egész életében egyforma, ugyanolyan, hanem változik. Ő is változott, tanult abból a korábbi esetből.
2020. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érthetetlen. Legalább annyit kiírnál, hogy nő vagy vagy férfi.
2020. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok ő meg pasi de ez miért fontos?
2020. okt. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!