Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért marad ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért marad ha így érez?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy már gondolt hogy vissza költözik szüleihez, meg hogy bunkó vagyok( mikor szóltam szépen csúnyán is többször hogy figyeljen mert kezdenek látszani a +kg.ok) amin nem változtat azóta se. Azt mondja tudja h nem tetszik így már- de másnak fogok így is tetszeni stb. Ilyen kijelentések mellett gyereket akar..6éve vagyunk együtt de 2éve lakunk együtt.


Hiába mondtam ha én így éreznék nem a gyerek vállaláson gondolkodnék..de azt mondja szeret nem vitatom de ilyen alapra nem vállalnék gyereket ha ez felmerülne párommal szemben..


Lehet nem mer lépni:

mert jobb kényelmesebb élete van

mert szüleim sokat segítettek és segítenek neki a vállalkozásban( termet adnak ingyen, alapanyagokat potom pénzért csakhogy segítsenek nekünk)

sokszor főznie se kell mert anyu főz h ne legyen rá gondja

mert ingyen lakunk új házban amit csak lakni kell..33f


2020. okt. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Baszogatod a kg-okkal és csodálkozol, hogy visszavágott...

Szerinted minek akar gyereket tőled?

Sok mindent el tudok képzelni, hogy valaki lakhatásért belemegy szerelem nélkül is kapcsolatba, de hogy gyereket akarjon egy férfitól, akit nem szeret, ahhoz nagyon elvetemültnek kell lenni.


Amúgy nem jó, hogy ingyen laktok egy házban, amit csak lakni kell.

Eleve így nem fogtok felnőni az életben sose. Ott vagytok a szüleid szárnya alatt, mint 2 gyerek. A szüleid kvázi megvásárolják neked a kisasszonyt, láttam ár hasonlót, csak ott a srácot vették meg a lányuknak, aztán amikor jött a gyerek, csodálkoztak, hogy apuka képtelen felnőni az apaszerephez, mert esélye se volt az "anyós" mellett beleszólni a saját gyereke dolgaiba. Rá is ment a kapcsolat erre az egészre.

2020. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van, ha csak szóban vagy kemény. Tudja, hogy úgysem teszed ki, nyugodtan elengedheti magát. A gyerek extra biztosíték lenne erre.
2020. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, úgy van vele, mint az egyik unokatesóm: Annyi idiótát szedett már össze, hogy úgy döntött megállapodik az egyikkel, aki ugyan ronda és egy bunkó, de anyagilag megéri, hozhatja a kívülről boldog családi idillt,plusz végre csinál neki gyereket valaki. Nem szerelmes, nem boldog, mostanában pánikrohamok gyötrik, a férfi rendszeresen veri és alázza, de legalább van pénz.
2020. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem dobod ki a retekbe, ha nem kell mar?
2020. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az ezredik ilyen kèrdèsed.

Èn azt gondolom, így, hogy lassan 3 ève olvasgatom a kèrdèseid, hogy azèrt nem szakít, mert alacsony az önbecsülèse. Amit persze rèszben neked köszönhet, mert az èg világon mindennel ba..gatod. Bármi is legyen, te elègedetlen vagy. Normális ember már règ kivágott volna tèged a pereputtyoddal együtt, nem viselnè el ezt èvekig. De ő kitart. Valószínű, hogy már nem szeret, csak mèg ő sem tudja. Ragaszkodik hozzád, megszokásból, meg szerintem nincs is nagyon tapasztalata a kapcsolatok terèn, nem tudja mi lenne a normális, mikor tènyleg szeretve van (nem csak cseszegetve), ès elfogadja, hogy ilyen az èlet, neki ennyi jár. De egyáltalán nem boldog szeremcsètlen, csak nem látja át. Szerintem azèrt akár ennyire gyereket is, mert szeretetèhsège van, vègre ki akarja valakin tölteni a azeretetèt.

Azt egyáltalán nem gondolom, hogy anyagi èrdekből marad. Látszik, hogy a pènz egyáltalán nem èrdekli, ès már inkább terhes is neki anyádèk "adakozása". Nem vèletlen, hogy sokszor inkább megveszi a cuccokat máshol, amivel neked szintèn bajod szokott lenni, mert így nem spórol.

Ezt a kijelentèst meg, hogy "gondolkodott már a hazaköltözèsen" meg azèrt mondta, hogy kicsikarjon belőled valami reakciót. Hogy èszrevedd nagyon nem jó ami van, ès változtassatok. Vagy akkor küld el te magad, de valami legyen. De neeeem, te ebben is csak a kötekedèst látod, hogy hogy akarhat gyereket, ha ilyen gondolatai vannak. Ès nem az a reakció, hogy akkor lèpjetek valamerre.


Már sokszor írtam èn is, más is. Ha ennyire nem tetszik már, nem akarsz vele közös jövőt, akkor szakítás. Mindkettőtöknek jobb lesz.

2020. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!