Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a másik ember rendszeres várakoztatásáról?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel jelenleg távkapcsolatban vagyunk a munka miatt. Több tényező miatt nem mindig tudunk telefonon beszélni, de chatelni igen, amit szoktunk is sokat. Rendszeres, hogy perceket kell várnom egy-egy válaszára, amitől agyfszt kapok. Szerinte türelmetlen idegbeteg, önző vagyok, és nem értem meg, hogy más dolga is van, vagy barátnőivel is beszélget KÖZBEN ( mialatt velem is), és örüljek, hogy egyáltalán tud nekem is írni. Szerintem meg tiszteletlenség rendszeresen várakoztatni a másik embert egy privát chatelés közben.

Nem azt kérem, hogy nekem adjatok igazat, hanem azt, hogy ki miként vélekedik, vagy hogyan állna ehhez hozzá, ha vele történne/történik. Köszönöm!



2020. okt. 8. 08:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha napközben félóránként írsz neki, az nagyon idegesítő tud lenni. De ha mondjuk munka után este mondjuk szántok rá egy-két órát hogy beszélgessetek, akkor tényleg bunkóság öttel írni közben. Szerintem ne írj neki egy darabig, és ne is válaszolj. Majd észreveszi magát. Ha nem, akkor hát ennyit is ér ez a kapcsolat.
2020. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Na, az ilyenekből tudok seperc alatt kiábrándulni és kiszeretni.
2020. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
12-es vagyok: nem a párodra gondolok, hanem rád. Az az írásbeli beszélgetés lényege, hogy a másik akkor nézi meg és akkor válaszol, amikor akar. Istentelenül le szok5am
2020. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Szóval le szoktam cseszni azt, aki folyamatosan nyaggat, mert annyira nincs élete. Fszom fog visszairogatni azonnal... Ha az kell, akkor találkozunk személyesen
2020. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Én attól kapok agyfszt, ha valaki folyamatosan chatelget és ott ül a telefon mellett és várja, hogy mikor írok vissza. A chat baromira nem arra való, hogy bármi fontosat írjon az ember, az azokra a piliszcsáré baromságok megosztására van, amik órákat, sőt, napokat is várhatnak a válasszal. Simán beszélhet egyszerre 10 emberrel is valaki, senki nem várharja el, hogy ez gördülélkeny beszélgetésként üzemeljen. Beszélgetni akar? Hívjon fel telefonon, videón, vagy találkozzunk személyesen, a chat mindennek az alja. Ezt úgy írom, hogy az első másfél évben távkapcsolatban éltem a párommal és nem, nem chatelgettünk napközben, néha küldtünk egymásnak 1-2 sort és kész, inkább hétvégente amikor lehetett értelmesen, hosszan, mélyebben beszélni, akkor skypeoltunk pár órát.

Én vagyok a nő, de ha anno úgy állt volna az egészhez, mint te, akkor már régesrág nem lennénk együtt, abszolút elviselhetetlennek tartom az ekkora mértékű tapadást.

2020. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ mennyi az az annyi. 10 perc cset oké, de ha órákaz írsz neki, én agyphaszt kapnék.
2020. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam nagyon változó. Ha épp pihenek és csak telefonozok, akkor szinte azonnal visszairok, amúgy napközben meg amikor sikerül. Azok is igy vannak vele akikkel beszélgetek.
2020. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a chatelés, írkálás nem olyan dolog, hogy akkor én csak és kizárólag arra az emberre koncentrálok. Senkit nem szeretek nagyon megvárakoztatni, szóval ha többen írnak rám, akkor többfelé "beszélgetek", ehhez szoktam hozzá. Ha komolyabb dologról beszélünk, max. akkor zárok ki mindent. Ha meg vki annyira "ki akar sajátítani magának", akkor szóljon, vagy jobb, hívjon fel telefonon, ne chatelgessen.

Nem kapom agyf.t attól, hogy nem azonnal válaszolnak, addig úgyis el tudom magam foglalni a neten. Úgyis kijelzi, mikor válaszol az illető, nem kell a semmiért várakoznom.

2020. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy nagyon jó, hogy itt a sok okos kampányol amellett, hogy "a chat nem instant reagálásra lett kitalálva". Igen? Akkor mire?

Az, hogy van egy adattároló funkció, nem azt jelenti hogy arra lett kitalálva, hogy óránként egy "aha, ja" el legyen küldve.

A chat maga igenis azonnali reagálású platform. Ami nem azonnali az az emailt...

A hülye szöveg a "jaj, de hát ők is így használják"... igen. Csak egy villáskulccsal is agyon lehet valakit verni, ki lehet valamit támasztani és egy csavart is meg lehet húzni. Ezen opciók közül pedig mégse az elsőre lett kitalálva.

2020. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19 A chat eredetileg arra lett kitalálva, hogy úgy működjön, mint az SMS, csak mivel interneten keresztül van így ingyenes.
2020. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!