Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm? Lehet már nem szeret?

Figyelt kérdés

Délutános vagyok, a barátnőm kora reggel kell neki felkelnie. Este haza jövök, megyek hozzája, hogy megcsókoljam őt, át öleljem, nem akarja mert aludni akar, morcos. Oké. Megyek wcre, és ott volt a fürdőszobában a piszkos alsó neműje. Képzeljétek el, kimászott az ágyból az végett a piszkos alsó neműje végett, hogy kivigye a többi piszkos ruhákhoz, és ment tovább aludni. Mikor én megyek hozzája, hadjam öt békén. Aztán mikor munkába voltam kérdezem tőle van valakid hogy így viselkedsz. Hogy hadjam abba hülyeségeket beszélni. Nem mondja hogy nincs senki máskim. Naponta csak 1x mondja hogy szeret. Máskor mindig meg várt, többször mondta, hogy szeret, hiányzok neki, rám gondol, alig várja, hogy legyen velem, ez már nincs. Máskor Mikor jöttem haza munkából, kiugrott az ablakból, belém ugrott, megcsókolt, szex volt, közös zuhany, vacsora várt. Most mindennap 4 30 kor kel. Ezért lenne ennyire morcos? Akkor is korán kellt és megvárt és volt ez az.

Írom neki, te szeretsz engem? Hogy igen, de hogy jobban mondja nekem személyesen. Már ott tartunk, hogy már nem tudja saját magától írni azt, hogy ő engem szeret. De személyesen is mondom 1x mondja naponta. Aztán olyan ideges vagyok, hogy fogom magam és mondom megyek haza. És őtet ez fel se dobja, egyáltalán, mert nem egyszer ezt mondtam, és vissza tartott és nem mentem el, de most nem tart vissza. Úgy látom őtet az nem érdekli egyáltalán hogy együtt i vagyunk vagy sem. Nagyon fura a viselkedése. Kérdőjelek vannak én előttem.

Már nem mondja hogy jöjjek el mert lehet tudja hogy úgy is el jövök.


Mi a véleményetek erről? Mit tegyek? 10 hónapot vagyunk együtt


2020. okt. 8. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

"hadjam"


Ííííh, erre nincs mit mondani.


De amúgy valamiért egy eléggé primitív páros képe sejlik fel előttem rólatok, ahogy a problémákat kezelitek, meg ez a stílus ("hadjam") erősen erre utal. Esetleg kisebbségre, de ezt nem illik mondani.

2020. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy ez nem illik mondani ezt mondták többen is. Mit tegyek? Már nem tudom hogy bízhatok e benne még hogy igazat e mond
2020. okt. 8. 15:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ültök le és beszélitek meg?

Emberek,kommunikáció!

2020. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És mit beszéljek meg vele? Azt mondja, hogy mit csinál ő én velem. Hogy hogyan viselkedik.
2020. okt. 8. 15:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat kérdező, csak kíváncsiságból megkérdezem: neked magyar az anyanyelved?
2020. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Uristen mi az,hogy mit beszélj meg vele?

Ti a problémáitok,hogy oldjátok meg?Durcáskodik mindenki a sarokban mert nem tudjátok mit beszéljetek meg?


Ültesd le és mond el a sérelmeid.Azt is,hogy régen érezted,hogy szeret most nem érzed.Kérdezd meg mitől viszonyul másképp hozzád mint az elején.Azt is beszéltétek meg,hogy szeret e még.Ha igen akkor próbáljatok megoldást találni,hogy éreztesse is veled.Ha nem szeret akkor gondolom Te is tudod mi a megoldás.

2020. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Uuuuhh te vagy az a kérdező aki folyamatosan tette fel a kérdéseit, hogy mit csináljon mert a barátnője buliba megy nélküle, meg hogy külön műszakban dolgoztok és milyen dolog ez... atya ég, az írásodról felismerni :D te itt pár havonta megjelensz és kiírsz egy kérdést, ordít a kapcsolatotokról hogy nem működik, szerencsétlen barátnődet kb fojtogatod a jelenléteddel... Emlékszem, az is zavart anno, hogy elmegy a barátnője szülinapjára, aztán az zavart, hogy más műszakban melózik mint te, aztán folyamatosan azt képzelted hogy megcsal... hát haver, nem csodálom, hogy kezd a csajnak elege lenni belőled, ebből én is menekülnék :D


1. ő nem a tulajdonod, nem a kiskutyád, nem fogja minden napját a te vágyaidhoz igazítani

2. mi az, hogy kevés, hogy napi 1x mondja hogy szeretlek? vannak akik hetente, havonta mondják csak egymásnak... ezt nem kötelező mondogatni ám folyamatosan, bár látszólag nálatok nincs semmi kimutatás egymás felé, az egyik birtokol, a másik menekül, nem csoda hogy kell a "nyugtatás" :D

3. kérlek, könyörgök, hagyd élni ezt a lányt. kész csoda, hogy ennyi hónapja tűri a vergődésed


22L

2020. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
5-os. Szerintem az csak kicsit töri a magyart. Talán vidéki lehet :)
2020. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, a lényeget leírták, viszont én még megkérdezném: azon ennyire ki vagy akadva, hogy naponta egyszer mondja, hogy szeret? Én néha nem is mondom a páromnak, hogy szeretem. Szóval nem is igaz? Dehogynem, mert érzi. Érezni kell, nem mondogatni. Sokat érsz vele, ha csak üres szavak.
2020. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hogy rontom a kapcsolatot azzal amiket mondok
2020. okt. 8. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!