Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm? Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
1 hete vagyunk együtt eddig 2 szer voltunk együtt.Nem tudom miért de mintha annyira nem lenne érdeklődő.Naponta telefonálunk 3-4-5 percet,keveset chatelünk szintén. Úgy tűnik mintha ő ezzel meg lenne elégedve.Mintha se többet se kevesebbet nem szabadna beszéljünk 5 percnél, úgy viselkedik. Minden napra van valami kifogása hogy miért nem találkozunk.Egyszer fáj a feje, egyszer lázas, jó bebizonyitotta már hkgy nem hazudik mert hallottam hogy köhög a telóba meg élőben is,de nem tudom hogy ez mindig igaz e.Minimális együtt töltött idő,minimális beszélgetés. Élőben majd felfaljuk egymást,meg sokkal érdeklődőbb meg beszédesebb. Meg akarom majd ezt vele beszélni élőben és megkérdezni hogy valóban elég neki az a kevés idő amit együtt vagyunk? Viszont megbeszéltem vele hogy elviszem egy másik városba magammal (80 km) ,beleegyezett, sőt még az anyja is beleegyezett. Most akkor ő engem szeret vagy nem? Élőben nagyon szeretjük egymást,.mintha 10éve együtt lennénk,szóval nem értem miért viselkedik velem így
2017. nov. 13. 18:16
 1/10 anonim válasza:

Hát lehet, hogy csak egy dugótársra van szüksége. Bocsi, hogy ilyen durván fogalmazok, és most nem bunkó, vagy megfélemlítő akarok lenni, de lehet, hogy ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű. Ráadásul lány vagy. Egy hete vagytok együtt és már kétszer is együtt voltatok. Túl gyorsan megadtad magad. Ezt fiúként mondom. Ha megmondtad volna neki, hogy még nem állsz készen és ő tud várni, akkor tényleg akar tőled valamit.

Remélem tudtam segíteni.

2017. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el még 1x a kérdés, fiú vagyok. Amúgy kösz a választ
2017. nov. 13. 18:27
 3/10 anonim válasza:

Bocs, barátot olvastam.. O.o

Nézd el, légyszi, már k.u.r.v.a fáradt vagyok ilyenkor.

De akkor sem tudok mást mondani, ha ez a helyzet tényleg nem fog sokáig tartani.

2017. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki hogy élőben le akarok vele tisztázni egyes dolgokat de ma sem tudunk, találkozni, holnap sem, úgyhogy nemtudom..
2017. nov. 13. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó telefonálásunkon ideges volt és azt állítja fáj a feje és nem tudunk ma talizni. Holnap meg én nem tudok. Erősen gondolkozom arról hogy abbahagyom azt hogy mindig én keresem. 90% ban én hívom fel és mindig én hozom fel a talit.Azóta amióta kiderült hogy végig azt várta hogy felhívjam.Hagyok neki teret,mindig én kezdeményezek,mindent én csinálok. Az utolsó telefonálásunk után nem írok,nem hívom többet.Lehet hogy rossz napja van,de ideges volt. Hagyom egy kicsit lenyugodni, hagyom hogy hiányozzak neki egy kicsit.
2017. nov. 13. 20:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Most elég sz.ar kedvem van. Szó szerint mondhatnám hogy elhanyagol. Könnybe lábadt a szemem. Mert én szeretem őt és nem szeretnék eltávolodni tőle, rosszabb esetben elidegenülni. Nem szeretném elveszíteni őt.
2017. nov. 13. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:

kell egy nokedli a kalácsába..


érzelmileg semmibe se vesz és úgy fog kidobni mint egy rongyot akkor amikor a legjobban beleszeretsz


legyél büszke, p*na van elég addig dobd ki míg nem lettél függője...


amúgy 1 hete vagytok együtt és már két menet volt? szuper ráírok gyors facen és szerintem három nap múlva engem fog sz*pni


dobd a nevét gyorsba

2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces... és nem 2 menet volt hanem 1 hét alatt eddig 2 napot töltöttünk együtt, nem volt semmilyen menet csak smároltunk.
2017. nov. 13. 21:31
 9/10 A kérdező kommentje:
És az is max 1, másfél órát voltunk együtt...
2017. nov. 13. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi haver de a csajod már alám feküdt egyszer azóta
2017. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!