Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fent tartható fiú lány közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent tartható fiú lány közt úgy a barátság, hogy ne alakuljon ki semmi közöttük az egymás iránt érzett vonzalom ellenére sem?

Figyelt kérdés
Mert a lánynak van barátja...
2010. aug. 8. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyszer sikerült 4-5 hónapig "csak" barátkozni egy lánnyal. Vad, állatias szex lett a vége.
2010. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
fenn tartható, csak ismertesd meg vele az undorító szokásaidat is
2010. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fent, csak legyen köztetek 10.000km
2010. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem...eddig az összes lány barátommal eljátszottuk és mindnek kapcsolat lett a vége (mind a 3:D) és most is az egyik lány barátomba vagyok belezúgva akinek pasija van...


21/F

2010. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én tartanám vele a kapcsolatot, igy is hogy van barátom, mert tudom hol a határ, és nem csalnám meg... de tudom, ha neki lenne csaja, ugy is lesz.rna :S
2010. aug. 8. 12:45
 6/17 anonim ***** válasza:
HA van távolság akkor is ugyanúgy szeretheted...szóval, ha van vonzalom akkor nem nagyon...max ha nem minden nap beszéltek. mert én pl akivel minden nap beszéltem msn en is akár mindig több lett belőle...csak azokkal nem alakult ki akikkl 1 hónapban 1 szer beszéltünk vagy nem minden nap....sztem ha nagyon közel kerültök egymáshoz akkor az egyik fél többet fog akarni:S
2010. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Remélem, nem :D /az első válaszadót irigylem/
2010. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán, vagy több lesz belőle, vagy valaki sérülni fog. Egyszer voltam ilyen helyzetben, hogy megismertem egy lányt akinek volt barátja, találkozgattunk, egyértelmű volt hogy ő is vonzódik hozzám, meg is mondta, én meg rohadtul belezúgtam, de végül a barátjával maradt. Én meg még most is csak rá tudok gondolni, pedig ennek már jó ideje... Úgyhogy röviden a válaszom nem.
2010. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok. Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy lehet, hogy szemét ge*i vagyok, de soha nem érdekelt, ha egy lánynak van barátja. Amúgy nem tartom lehetetlennek, hogy legyen őszinte, szexmentes fiú-lány barátság, de tapasztalataim szerint az ilyen nem létezik.


Vagy van szex is, vagy valamelyik fél titokban szeretné, hogy legyen az is. Ez utóbbi eset pedig NEM BARÁTSÁG! Ha barátságról beszélünk, akkor nem lehetnek ilyen megbeszéletlen titkos vágyak. A barátságnak az a lényege, hogy meg tudjatok beszélni mindent. Haverok még lehettek attól, hogy együtt ütitek el az időt.

2010. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy fiú és lány akkor kerülhet igazán közel egymáshoz, ha vonzódnak is egymáshoz valamiylen szinten, és ez már nem barátság... az meg egy másik dolog, hogy egy hónapban egyszer beszélnek, vagy alig találkoznak, mert azt csak haverságnak nevezném... szóval sztem nincs fiú-lány barátság.
2010. aug. 8. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!