Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először vonzalom, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először vonzalom, aztán barátság. Most mi van vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éven keresztül flörtöltem egy sráccal. (Ezalatt egy-egy este csókolózást, amúgy meg szemezést értek.) E szép hosszú idő alatt jó barátok lettünk, nagyon sok mindent elmondunk egymásnak. Egy bibi az volt, hogy nem akart járni velem, mert hogy nem szerelmes belém. Neki közben lett barátnője (amin én nagyon kiakadtam és egy ideig nem igazán beszéltem vele). A barátnőjéről nekem azt mondta, hogy most már nem szerelmes belé, nem vele képzeli el az életét. Közben pedig velem egyre több időt tölt. Nem látványosan, de ürügyet keres rá, hogy találkozzunk, mindig meghallgat (még akkor is ha különben a bnője várja). A fiú elég hiú, és befolyásoló természete van. Én még mindig nagyon kötődök hozzá. Szerintetek ad1. lehet kettőnk közt még valami más ad2. milyen szöveggel csalhatom elő a valódi érzéseit?
2009. máj. 30. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy gondolom- legalábbis úgy vettem ki a soraidból - hogy ezzel a sráccal vagytok olyan kapcsolatban hogy egy az egyben odaszegezd neki a kérdést, mit is akar tőled! neked is, és neki is az lenne a legjobb, ha tisztáznátok mit éreztek egymás iránt. ne hagyd, hogy játszadozzon veled! ha még mindig nem akar veled járni, akkor talán az lenne a legjobb, ha a barátságot is hagynátok, mert amíg ilyen közel álltok egymáshoz (és ha neked még mindig nagyon tetszik), képtelen leszel észrevenni az olyan srácokat, akikkel ilyen bonyodalmak nélkül is boldog lehetsz!

2009. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Ez sajnos "egy hangyányit" bonyolultabb. Ugyanis, nem akarok közé és a barátnője közé állni. Nem mellesleg az a lány régen a legjobb barátnőm volt...megromlott a kapcsolatunk, de még mindig beszélgetünk...Közben rájöttem valószínüleg az a legcélszerűbb ha az időre hagyom. Abban igazad van, hogy nehezen veszek észre másik srácot....de próbálkozom! Nem akarok ebben a mederben ücsörögni...csak valahogy érzem, hogy ezt nem lehet ennyivel lezárni. Köszönöm a válaszodat. :)
2009. jún. 5. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

:) hát remélem azért egy cseppnyit segítettem.

nehéz a pasikkal...:S

2009. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!