Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem is lehet szerelem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem is lehet szerelem ha nincs szexuális vonzalom az illetőhöz? Talán csak valami rajongás féle, vagy barátság? :S

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem valószínű.
2010. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az nem szerelem. a szerelem abban különbözik a többi emberi kapcsolattól (család, barátság, kollégák), hogy a szex is benne van.
2010. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet szerelem a dologból, de itt az a szitu állt elő, amiben ez a mottó tökéletes: "A barátság sokszor többet ér, mint a szerelem."
2010. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy többet ér a barátság, de én pl nem tudok a barátja lenni, mert mindig az van bennem, h miért nem vagyok neki elég jó, minden tettébe többet látok, igy ha több nem, akkor barátság sem lehet köztünk, most nem.. idővel lehet. De ha nem tudok rá barátként nézni, nem kinzom magam..
2010. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!