Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott gondot köztetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott gondot köztetek az hogy sokat dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Mi lett a megoldás, meddig tartott a nehéz időszak ?
2020. okt. 9. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Jó lenne ezt ismerkedés elején megbeszélni, mert vannak olyan férfiak, akik úgy vannak otthon nevelve, hogy egyedül tartsák el a nőt és a családot, de a mai világban ez anyagilag nem könnyű.
2020. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Igen. A legtöbb pasi ezt nem szereti. Részben emiatt vagyok egyedülálló.
2020. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A párom , aki most már az exem azért csalt meg és hagyott el , mert szerinte én munkamániás vagyok . A pénzem jó volt , amíg fizetni kellett a hàzfelújítást. Amikor kész lett , jött a dumàival , hogy nekem az lenne a dolgom , hogy otthon mossak -főzzek -takarítsak- meg meztelenül várjam . De persze ezek mellett ugyan úgy keressek nagyon jól , hogy a luxus igényeit ki lehessen elégíteni .
2020. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek a ficsúrnak csak akkor jutott eszébe, hogy munkamániás vagy, miután dgtatok párszor? Én nőként ugyanezt a surmó csávókat tapasztalom, szinte minden korosztályban, 1es vagyok amúgy. Jótanácsként írtam, hogy legközelebb ezt is kérdezd meg a csávótól a meseszövegei mellett.
2020. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derült ki egyértelműen, hogy a párodnak van baja azzal, hogy sokat dolgozol, vagy sokat dolgoztok és ezért feszültek vagytok.


Ha a második, akkor nekünk majdnem ráment a kapcsolatunk, azt kell megtanulni, hogy hogyan tudjátok megbeszélni nyugodtan a dolgokat, hogyan tudtok lehiggadni a beszélgetés előtt és hogyan tudtok úgy kommunikálni, hogy a másiknak ne adj okot rá, hogy felhúzza magát egy mondatodon.


Rengeteg kommunikációról szóló könyv van, bármelyiket ajánlom, amiben jó-rossz kommunikációs minták vannak egymás mellett.

2020. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőnknek nagyon fontos a karrier, nagy dolgokat szerettünk volna elérni. Szerintem az első lépés az, hogy hasonlóan gondolkozzatok erről. Ha olyan emberrel vagy együtt akinek nem fontos a munkája, aki nem érti, hogy ha valami nagyobbat akarsz elérni akkor energiát kell bele fektetni az sosem fogja megérteni, hogy többet dolgozol mint az átlag. Olyannal érdemes összejönni akinek hasonló prioritásai vannak, hiszen ő nem fog ezen problémázni.

De nyilván nagyon fontos, hogy a munka mellett legyen minőségi idő is. Sokan ott cseszik el, hogy 10 percet nem szánnak a párjukra hiába kerülne kb nulla energiába. Semmiből nem tart munka után összebújni 10 percre. Semmiből nem tart leülni együtt megreggelizni, megvacsorázni, elmenni sétálni egyet, beszélgetni kicsit. Ha az ember sokat dolgozik akkor is beleférnek ezek a kis dolgok amik egyben tartanak egy kapcsolatot. Meg persze olyan emberrel kell összejönni akiért odáig vagy. Akivel nem csak annyiról tudtok beszélgetni, hogy "mizu? -semmi."

Nekem a párom mindig munka utáni feltöltődés, pihenés volt mert imádjuk egymást. Soha nem egy plussz kötelességnek érződött a kapcsolat így nem volt fárasztó energiát fektetni bele.

2020. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!