Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet, rájönni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet, rájönni ha ellenünk uszitják a párunkat?

Figyelt kérdés

#társ, kapcsolatok, emberek
2020. okt. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
elkezd ellenségesen viselkedni, megvetően néz rád, stb
2020. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen problémái lesznek veled, jellemzően az után, mikor azzal a bizonyos személlyel kommunikál. Ha van benned ilyen gyanú, egy idő után látni fogod ki az.

A hirtelen jövő piszkálódásnak ha megkérdezed az okát, akkor kitérő választ fog adni.

Olyan is van, aki magától elszólja magát.

Pl. vitatkoztok valamin és mond valami hasonlót: az anyám/apám/tesóm/haverom/akárki szerint is rosszul csinálod az xy dolgot, vagy szerintük is xy dologban te vagy a hibás.

Szóval vannak ennek jelei, ha figyelsz, akkor egy idő után feltűnik.

2020. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Igazából nem is értem miért fontos ez. Ellened uszítani csak olyat lehet aki vagy nagyon nagyon gyenge személyiség vagy eleve egy rakás szarnak gondol téged is meg a kapcsolatot is. Ha egy kapcsolat jó és nincsenek problémáitok akkor nincs mit felhasználni uszításra. Ha a párodat ennyire könnyű manipulálni akkor kuka az egész. Ha van alapja a negatív kritikáknak akkor meg inkább a kapcsolaton kellene dolgozni.
2020. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs olyan kapcsolat ahol, sosincs nem egyet értés.

És olyan kaocsolat se létezik ahol mindig jól kijönnek egymással.

És fontos mert jó tudni ha a másikat ellenem manipulálják csak nem veszem észre.

2020. okt. 10. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam így, de barátnőm mesélte, hogy anyósa uszítani szokta időnként ellene a férjét. Ilyenkor a férje (aki alapból mindenben a barátnőmmel ért egyet), elkezd f...szságokat mondani neki, olyan problémákat hoz fel, amiket megbeszéltek már ők ketten, hogy nem probléma (pl. barátnőm most nem dolgozik, nappalin végez egy tanfolyamot, és majd utána keres munkát, így egyeztek meg a férjével). Aztán férj szerelt valamit a jó édes anyjánál, hazament, és elkezdte b...szogatni a barátnőmet, hogy miért nem dolgozik.

(De amúgy az ilyen pasi egy lekvár szerintem. Férjem sosem tenne ilyet, ha mi valamit megbeszéltünk, akkor pofázhatna ellenem bárki).

N/38

2020. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!