Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
A szomszédba költözött egy lány, a férjem meglátta és nem tudom elmondani azt a pillantást, ahogy mustrálta. A csaj igazi bombázó, szép, fiatal, kedves, mosolygós. És ehhez képest itt vagyok én 42 évesen. Őszülök, nem vagyok vékony, tele vagyok szarkalábbal. Nem feszes a testem, mint ennek a lánynak. És tudom, ez a csaj a férjem zsánere, megőrül ezért a típusért. Egy öreg sz...nak érzem magam, főleg ezután a pillantás után.
2020. okt. 11. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nen tudom mit vartal, a ferfiak ilyenek.
2020. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Megnézte a csajt, mint ahogy megtette ezt tucatnyi másikkal is előtte, mégis veled van. Szüleim mondása; hűséget fogadtam, nem vakságot. Ebben sok igazság van.

Viszont ahogy magadat jellemzed... miért nem teszel ellene? A túlsúly és feszes idomok 40 évesen még könnyen megoldhatóak. Volt barátnőm, 43 évesen S-es ruhákban járt, 1 deka felesleg sem volt rajta. Tehát, tegyél magadért.

2020. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne szenvedtesd magad. Egy pillantás volt csak.
2020. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Du solltest dein Selbstwertgefühl verbessern.
2020. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, hogy az önbecsülésem növeljem, de hogyan?
2020. okt. 11. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Leider verstehe ich von der Psychologie nicht :(

Ich wollte nur schreiben, dass die Grundlage deines schlechten Gefühls nicht aus der Lebenslage stammt, darüber du geschrieben hast. Das hat mit deinem Mann nichts zu tun.

2020. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lepd meg esténként, menjetek el hétvégén kettesben kikapcsolódni stb.
2020. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!