Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy ne érezzem magam kevesebbnek és ne legyen bennem ez a komplexus az előző miatt?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttem a párommal még nem volt túl az előző lányon,persze ezt utolag tudtam meg.Azóta hiába lesz az eskuvonk most nyáron és velem is nagyon kedves es bokol,ha feljon valqmilyen okbol az előző lany ramtor ez az erzes,hogy en kevesebb vagyok.
2012. febr. 15. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt egy barátnöm eljátszotta velem, folyamatosan görcsöltek, ha csak szóbakerült az ex, volt olyan, hogy szabályos hiszti lett belöle, hogy miért beszélgetek a haverokkal róla (olyan sztori kapcsán, ami együtt történt vele) .

Az volt benne a vicc, hogy semmi, de semmi érzelem nem volt bennem az excsajommal kapcsolatban , eszembe se jutott hasonlitgatni öket vagy ilyesmi. Nöi agy....

2012. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo, de itt az a különbség, hogy neked nem volt érzelem az ex iránt neki meg igen. Ezert alakult ki bennem ez az érzés
2012. febr. 15. 07:53
 3/7 Macs1209 ***** válasza:

Nem kell beszélni az exről. Amikor összejöttök, akkor

max kitárgyaljátok az előző kapcsolatokat (ha akarjá-

tok), de utána LE KELL ZÁRNI VÉGLEG az exes témákat..


Ne érezd magad kevesebbnek, hanem annak a szájára kell

vágni, aki bármilyen exet felhoz.

2012. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:

Az nem derült ki, hogy neki vannak érzelmei ez előző lány iránt!!!

Azt írtad "ramtor ez az eres" - nem rá!

De, ha így van, meg minek az esküvő?

2012. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor osszejottunk nem volt meg tul a lanyon, mostmar igen. Az az érzés tor ram,hogy kevesebb vagyok a masik lánynál
2012. febr. 15. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, nagyon együtt érzek Veled..Nálam is ez volt..Igazából itt az önbizalmaddal van probléma..Magaddal kell tisztába lenned..Veled van, téged szeret, téged vesz feleségül..Az meg hogy a múltban mi volt..Kár a szépen tölthető perceket erre pazarolni..A jelen, és a jövő vagy neki..Sok boldogságot kívánok..
2012. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont emiatt lettek onbizalom problémaim, soha nm volt, sok mindent elertem mar az eletbe, sok mindenen tulvagyok es ertekesnek kene tartanom magam,de nem megy.
2012. febr. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!