Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti elvàrnàtok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti elvàrnàtok hogy a férfi vegye fel a ti neveteket ha feleségül vesz titeket?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült a barátnőm ezt elvárja tőlem, még nem lesz házasság csak szóba került ha lenne akkor ő nem veszi fel a nevemet hanem majd én az ő nevét vegyem fel. Nagyon ideges lettem, sajnos csúnyán össze vesztünk ezen. Nekem jó nevem van, könnyű leírni, kimondani, nem hosszú nem is rövid. Az övé már nem ilyen nehezebb kimondani leírni, mindig vissza kérdeznek tőle ha valahol mondja a vezeték nevét. Nekem nem kell a neve, amúgy sem vagyok hajlandó. eldobni a családi nevem. Ha lesz gyerek őt is az én nevemre szeretném, nem fogunk vele kicseszni. Nagyon össze vesztünk ezen most nem is beszélünk. Más nő is ezt elvárja? Ez nem is szokás. Férfi neve maradjon.

2020. okt. 11. 14:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem vártam el. Sőt, én vettem fel a férjemét, de saját döntésem volt. A gyerekeink is a férjem nevét kapják majd. A ti esetetekben inkább mindenki tartsa meg a családnevét, így nem lesz vita.
2020. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Nagyon nem férfias dolog.

2020. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha te szülöd a gyerekeket, akkor eldöntheted, hogy kinek a nevén legyenek, addig szerintem neked kuss van:)
2020. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én pedig megcsinálom, nélkülem nem menne. És kuss neked inkább.
2020. okt. 12. 22:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Bárki adhat spermát édes, ne legyél már nagyra attól, hogy löktél 3at a gyerek megszületéséért;)
2020. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató, hogy miért érzik még manapság is a férfiak olyan szinten joguknak a gyerek kisajátítását, hogy ilyen dühösen válaszolnak a felvetésre, hogy a gyerek esetleg az anyja nevét kapja.


Legyetek ilyen vehemensek a gyerek nevelésekor is, mert az úgy nagyon nem áll össze, hogy a gyereket főleg a saját tulajdonotoknak tekintitek, miközben a megcsinálásában csak annyi dolgotok volt, hogy elélveztetek, a felnevelését pedig nagyrészt a nőre toljátok.


Ne vedd fel a párod nevét (bár ez úgyis csak egy szar troll kérdés ami válaszra sem érdemes, te pedig csak szeretnéd hogy legyen valaki aki hozzád akar menni) de a gyerek más kérdés.

A gyerekre ratenni a neveteket olyan, mintha valaki tégláról téglára felepitene egy házat, később rendben tartaná, és ő is fizetné a számlákat, a ház meg mégis valaki más nevére kerülne azért, mert az illető néha-néha felsöpri a padlót.

2020. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Alap hogy a férfi nevére kerül, az is ugyanúgy neveli jobb helyeken. Szóval ez is hülyeség.
2020. okt. 13. 08:31
 18/18 anonim ***** válasza:

"az is ugyanúgy neveli jobb helyeken"

Hát ez az, ez konkrétan ritkaságnak számít:D

2020. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!