Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a párom múltja. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a párom múltja. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Zavar a párom múltja. Volt több szexkapcsolata, nem tudom mit tegyek, hogy ne zavarjon. Én nagyon konzervatìv vagyok, nekem nem volt ilyen, azért is zavar a dolog, számomra ez érthetetlen, vagy legyek valakivel, vagy ne. Többször próbáltam vele beszélni erről, de nem sok sikerrel.

Érzem, hogy hosszútávon fel fog emészteni ez a dolog, viszont tökéletes társ, ez az én hülyeségem a múlt az a múlt. Szekálni se akarom ezzel, nem lenne semmi értelme, nem lehet megváltoztatni, viszont ezzel az érzéssel szeretnék valamit kezdeni, hogy ne emésszen fel. Ti mit tudtok tanácsolni, hogy lehetne könnyebb?



#párkapcsolat #múlt #Párom mùltja
2020. okt. 12. 15:38
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát vagy elfogadod és feldolgozod, vagy szakítotok, mert ez később csak további problémákat fog előhozni.
2020. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Akkor maszturbálj a halálodig!
2020. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
2020-ban nem fogsz olyan embert találni akinek rajtad kívül nem volt más, ha őt el is hagyod a következővel ugyanígy jársz majd, ezt muszáj feldolgozni és elfelejteni!
2020. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

3-as, félreérted, nem az a baj (ha jól értem), hogy már volt mással, hanem a múltbéli "kapcsolat" milyensége.

Amúgy megértem, az ilyen engem is zavarna. Persze aztán ki tudja, nem feltétlenül kell minden múltbéli eseményt a másik orrára kötni, úgy is veheted, hogy ő legalább megtisztelt azzal, hogy elmondta neked, nem lett volna muszáj neki.

Szerintem próbálj meg vele beszélni erről, elmondani neki, hogy zavar de hogy szeretnél túllépni rajta, szóval ne támadóan. Beszélgessetek, hátha megérted az ő álláspontját. Aztán ha nem, akkor nem.

2020. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valahogy elfelejteni, ez már a múlt. Kár rajta rágódni.
2020. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy a csaj?
2020. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélgetni vele erről, de ne számonkérés legyen, hanem megérteni akard. Nekem se volt soha szexkapcsolatom se semmi ilyesmi, el se tudom képzelni, de tudom, hogy a páromnak volt több is. Bár engem annyira nem zavart, mint téged, de ha néha elbizonytalanodtam, sokat segített, ha beszélgettünk erről, hogy ő hogyan éli meg ezt, mennyire mást jelent neki egy futó kaland és egy teljes értékű párkapcsolat. Elfogadtam, hogy nem vagyunk egyformák, ettől még összeillünk, a múltja sem zavar és megbízom benne teljesen.
2020. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem qrvazni jar, nem swingerklubba, nem parokhoz csatlakozott, csak dugott mas nokkel. Nem akart kihasznalni senkit ezert volt szexkapcsolata.

Amit irtam. Na azt probalnad feldolgozni:S

2020. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Esélyes hogy melletted is bevállal majd nőket. Az a baj, hogy aki ilyen, az ilyyen is marad! Én sosem, még a rossz kapcsolatomban sem mentem félre, vagy sosem volt szexkapcsolatom. Az ismerőseim felének van/volt szexkapcsolata, és jelenleg a házasságukban is fenntartanak ilyet. A másik felének meg hiába nem valami fényes, nem lépnek félre.
2020. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

8-asnak igaza van!

Manapság annyira szitokszó a szexkapcsolat, pedig a lehető legjobb megoldás két ember között. Nincs átverés, nincs semmilyen titok, csak nyílt szex.

Ezért megbélyegezni a másikat bűn.

2020. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!