Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hangoljam össze a párkapcsolatomat a tanulással?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom a baratommal a virushelyzet kornyeken bontakozott ki, es azota ugy erzem hogy mindket fel reszerol egyre komolyabb, annak ellenere hogy egy fiatal kapcsolatrol beszelunk. Mivelhogy ott aprilis kornyeken online volt az oktatas megoldva, igy nem tapasztaltuk/tapasztaltam meg hogy hogyan is kene osszehangolnunk a sulit a kapcsolattal.

Tudom hogy nagyon fiatal vagyok meg, de tudom mit akarok es tudom hogy ot akarom, es azt is hogy a jovomet mikent kepzelem el, es ezert tenni is fogok, a tovabbtanulas ekepp rendkivul fontos szamomra. Igy a felkeszulest mar most elkezdtem intenziven, ami napi kb 5-6 ora tanulast jelent, plusz a kulonorak, plusz a suli. Tudom hogy ez sokaknak rengetegnek tunik, es vannak olyan szerencsesek akiknek egyetemi vizsgakra sem kell ennyit keszulni, mert jo a memoriajuk, jol megy nekik a tanulas, vagy csak jo a beszelokejuk stb. de sajnos en nem vagyok ide sorolhato.

Ezert hetkoznapokon tenyleg szinte csak keso este (9-10 ora) korul erek ra a baratommal es a kapcsolatommal foglalkozni, ami megertem ha neki keves.

Felek hogy ebbol az ev soran komolyabb konfliktusunk is lehet, nagyon nem szeretnem ha ez befolyassal lenne a kapcsolatunkra, negativan hatna ra.

Tudnatok barmit tanacsolni, ajanlani? esetleg kerult mar valaki hasonlo helyzetbe?


2020. okt. 12. 15:46
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A diplomád nem fog felébredni egy reggel azzal, hogy már nem szeretlek drágám, úgyhogy tanulj szépen.


Egyébként meg van olyan, hogy valakinek az adott életritmusába nem illik bele egy párkapcsolat....

2020. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy magától értetődő dolog bár sokan nem ismerik: kommunikáció.

Elmondod neki,hogy ez most egy ilyen év lesz és muszáj tanulnod ezerrel.

Ezért csak hétvégén tudsz majd a kapcsolatotokkal foglalkozni.

Hogyha elég erős a kapcsolatotok akkor kibírja. Ha elég értelmes a párod akkor ő meg megérti,hogy a jövőd/jövőtök megalapozása mindennél fontosabb.

2020. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos a kapcsolatotok számára, akkor megérti, hogy most hajrázól.


Amikor összejöttem a párommal, ő a mester diplómájára készült, órákon át csak tanult, heteken át. Én a háttérbe vonultam, és ha szüksége volt rám, akkor örömmel foglalkoztam vele. 5 év után már együtt élünk, de most én kezdtem el tanulni munka mellett.


5-6 óra mire haza érek, fél órát beszélgetünk, vacsizunk majd 3 vagy 3 és fél órára elvonulok tanulni. Utána esetleg egy rövid sorozat belefér.


4 hónappal ezelőtt, ő a középfokú nyelvvizsgájára készült, ő tűnt el órákra a szobában.


Megbeszéltük, hogy idén mik a célok, milyen áldozatokkal járnak és ennyi.

2020. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!