Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 35 éves koromig nő létemre még nem volt hosszútávú párkapcsolatom? 2-3 hónaposak voltak eddig, abból viszont sok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem normális. Gondolkozz el azon, hogy miért nem kellettél eddig senkinek hosszútávú kapcsolatra, mit rontasz el...stb.

Ennyi évesen már a családalapításon kellene gondolkodni.

2020. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Hát elég sz. rul választasz, pszichológus látott már? Biztos van oka, hogy ennyire sikertelen vagy a kapcsolatokba v direkt kerülted esetleg?

N

2020. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Ez a legjobb, amit tehetsz. A férfiak görények, csak kihasználni, uralkodni akarnak, mint az első válaszoló.
2020. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem mindig én nem kellek, valamikor nekem nem kell a kapcsolat, tehát vegyes, mindkét fél oldali szakítások voltak.
2020. szept. 14. 15:08
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

#3

Nő vagyok, bocsika.


Kérdező: akkor döntsd el végre, hogy mit akarsz és aszerint cselekedj! Ennyi évesen illene már eldönteni, hogy hogyan akarod élni az életedet.

2020. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes a pontozási rendszer, egyedül a "férfiak mind görények" általánosítás kapott pozitív minősítést eddig (15:12), a többi nullán áll. Hogy is van ez a "nem szép dolog általánosítani" dolog?


Amúgy a te dolgod kérdező, ha jól érzed magad így, akkor teljesen normális. Ha nem, akkor vizsgáld felül az eddigi történéseket, hogy megtaláld a hibákat amik ehhez vezettek, ami sokféle lehet, kezdve a rossz választástól, bizonyos jellemhibákon át egészen addig, hogy a másik fél a te kihasználásodat tartja szem előtt.

2020. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Itt ne várj normális választ, mert nem fogsz kapni. Csak rosszindulatú válaszok, nem pedig segítő szándékúak fognak születni.


1: Hol írta, hogy ő nem kellett hosszabb időre, agyaska?

2020. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom miért kellett vad lepontozásba kezdeni, mikor nyilvánvaló, hogy valami nem kerek, nem szabad írni semmit sem ide. Ha én lennék a kérdező már felkesetem volnavegy pszichológust a saját érdekemben. 2-es voltam.
2020. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

#7

Ebből is lehet szimplán erre egyértelműen következtetni. Hisz, csak nem lehet a kérdező olyan ostoba, hogy folyton elköveti ugyanazokat a rossz hibákat, nem tanul belőlük és rosszul választ?

Mondjuk akkor kezdhetné az egész változást saját magával.


Tudod, azért az eléggé gyanús, ha egy 35 éves nőnek még sose volt hosszú kapcsolata. Ott azért bűzlik a dolog. Nem lehet mindig csak a férfi a hibás.

2020. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
NBI-es kézilabdás voltam, az egész eddigi életem ennek éltem, elég sok időmet elvitte. Kb. 2 éve próbálok beilleszkedni - már sikerrel - a "való" világba. Talán lehet, hogy ezért nem ment még normálisan... Nem tudom.
2020. szept. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!