Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a párkapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a párkapcsolatotok mélypontján?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnád leírni az érzéseidet? Mit éreztél? Hogy alábbhagyott a szenvedély? És hogyan jöttél/jöttetek ki belőle?

2020. okt. 12. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mikor nem bízol a másikban, szerintem ennél rosszabb érzés nincs.
2020. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szenvedély már rég alábbhagyott. És már nem látok esélyt kijönni belőle.
2020. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%
A mélypont relatíve rövid ideig tartott nálunk. Az összeköltözés volt a téma, és valahogy nem jutottunk dűlőre. Ráadásul ritkán láttuk egymást, mert mindketten nyaktörő mennyiségűt és tempójút dolgoztunk. Ez a legrosszabbat hozta ki belőlünk. Azon a héten lényegében csak veszekedtünk. Amilyen ökör vagyok, sikerült akkor visszaszoknom a dohányzásra. :D Kellő munkával a bizalom HELYREÁLLT (ami önmagában kisebb csoda), de a szivarozás az maradt. :D
2020. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt éreztem, hogy szeretem, de nem bírom tovább és hogy ő egész biztosan nem szeret már és talán soha nem is szeretett szerelemmel. Már egy éve csak léteztünk egymás mellett, bár szex volt még, a boldogság elmúlt. Három hónapig vívódtam, hogy vajon szeret-e vagy már csak érdekből van velem, aztán rájöttem, hogy lényegtelen. Boldogtalan vagyok mellette, ennyi a lényeg. Már csak az volt a kérdés, mikor mondom ki. Aztán egy reggel a karjába vett, megpuszilgatott és csiklandozott, ahogy utoljára egy évvel korábban és nevettünk. És nem tudom, miért, de akkor jöttem rá, hogy itt az idő. Valószínű az történhetett, hogy rájöttem, hogy ezt én egy éve nem kapom meg. Összeköltöztünk és azzal minden gyengédséget elvágtak nála, ami korábban természetes volt. Ezen a reggelen jöttem rá, hogy nem hálátlan és telhetetlen vagyok, hanem valóban nincs már az, ami volt és aki képes volt egy éven át levegőnek nézni a saját lakásomban, az biztosan nem szeret. Így hát akkor este megmondtam neki, hogy szakítani szeretnék, mert úgy érzem, ő már nem szeret engem. Azt mondta, valóban nem szeret már úgy, mint az elején, de szerinte csak egy hullámvölgyben vagyunk és ki tudunk ebből jönni. Borzalmas volt a saját szájából hallani, úgy éreztem, szédülök. A karjában aludtam el és álmomban egy orkán tombolt én pedig kapaszkodtam valamibe, hogy el ne sodorjon. Azt kérte, adjak neki esélyt.

Elkezdett puszilgatni, de nagyon erőltetettnek éreztem. Hónapokon keresztül szeretgetett, de igazából csak akkor tudtam kiengedni a jégből, amikor olyan hónap múlva elkezdtünk társasjátékozni. Akkor hatalmas csatákat vívtunk egymás ellen és felszabadult nagyon sok gátlás. Visszataláltunk egymáshoz és utána jött egy nagyon szép és boldog időszak, ami sok éven át tartott.


Később, sok év múlva megint jött egy hullámvölgy, de ebből már csak ő hitte, hogy ki tudunk jönni. A különbség csak annyi volt, hogy a hullámvölgyben belőlem elmúlt minden szerelem és szeretet iránta. A szeretet egy része visszajött, de a szerelem soha. Beleszerettem másba és nálam ilyenkor már nem lehet megfordítani a folyamatot. Ráadásul ha szerelmes vagyok, nem tudok mással szexelni.

2020. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve sem voltunk együtt, mikor terhes lettem. Támogatott, hozzak bármilyen döntést, amire végül nem került sor, mert elhalt a terhesség. Műteni kellett. Nagyon megviselt és hónapokig nem működött a szex köztünk. Hiába akart gyengéd és óvatos lenni, én nagyon féltem újra az intimitástól, féltem az úújbóli teherbeeséstől. Aztán ahogy feldolgoztam magamban a történteket, a szexuális életünk is helyre állt. Ennek hat éve, azóta is rendben vagyunk.
2020. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 rendesen szomorú lettem, pedig nem szoktam más írásaira így reagálni. Sajnálom hogy ez történt. Mi lassan 3 éve vagyunk együtt és már jó ideje csak egyre laposodik az egész, és azt hiszem hogy én (a srác) vagyok az aki már nem úgy szereti a másikat mint az elején, de nem szeretnék így járni én is. Pedig az a nézetem hogy évek múlva teljesen természetes ha nem vagy kifejezetten szerelmes a másikba. Hiába érzem sokszor azt hogy ez így nem jó, mégis vannak a másiknak olyan tulajdonságai amit nem hiszem hogy megkapnék mástól valaha, ezért vagyok még a kapcsolatban. És ezt úgy mondom hogy nem a lila köd mondatja ezt velem mert az már rég felszállt. Érdekes ez.
2020. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az amikor önkívületi állapotban üvöltöttem vele hogy hagyjon békén, mert egy veszekedés közepette, ami persze miatta robbant ki, meg akart ölelni. A hideg kirázott ahogy hozzámért és sírva, kiabálva toltam el magamtól. Itt tudtam, hogy ennek már annyi. Sikerült a gyökérnek azt az állatot kihoznia belőlem, amitől én is megijedtem.
2020. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Hú 7-es nekem is volt ilyen. Totál kifordított magamból, kihozott belőlem egy gyanakvó, tomboló, állandóan kritizáló sárkányt az örökös kétszínű viselkedésével. Rengeteg idő ment el azzal, hogy felépüljek, egy darabja az odaadó, törődő énemnek meghalt miatta. Azóta 2 kapcsolatom is gallyra ment, mert nem tudtam olyan felszabadultan szeretni azóta senkit, mint kapcsolatunk hajnalán az exet.

32n

2020. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az említett volt az utolsó kapcsolatom, azóta egyedül vagyok, ennek már 3 éve.. utólag jöttem rá mennyire kikészített engem ez az egész és mennyi mindent nem dolgoztam még fel. A mai napig agresszívan gondolok rá. Nem szomorúan, nem csalódottan, hanem hogy szívem szerint a széket verném szét a hátán. Rengetegszer felbosszantott, provokált, gyanúsítgatott és nyomozott utánam, és minden úgy volt beállítva, hogy én vagyok a sz@r a kapcsolatban, ő meg a jófiú, holott csak egy manipulatív kis seggfej.

A 7-es voltam.

2020. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú, nálunk volt már minden, mélypont címszó alatt.. Volt elhidegülés, mind a ketten azt éreztük, hogy már csak megszokás egy ideig. Csak én nem mondtam ki, ő kimondta. Voltak összeköltözés téma miatt okozta feszkós hullámvölgyek. Volt szakítás, külön töltött időszak.

Depresszió és egyéb zavaró tényezők azóta is fennállnak, de legalább a "tűz" ismét tombol egy ideje, a legutóbb mélypont óta.

Hát ember legyen a talpán aki ezt bírja, én már nagyon nehezen. Ennyi dolog után hozd vissza a bizalmat és hidd el, hogy a másik őszintén szeret.. Hosszú lesz még az út, meglátjuk ki tudunk-e mászni belőle teljesen, vagy sem..

2020. okt. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!