Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárjam le a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt. Szeretem nagyon, de a kapcsolatunk nagyon toxic lett. Nem csak az ő oldaláról, hanem az enyémről is. Nem tudjuk megérteni egymást, rengeteg dolgon hajlamosak vagyunk vitatkozni. Méghozzá távkapcsolat.

Gyakran előfordul, hogy ordít velem a telefonba veszekedésről és nagyon sokáig durcizik. Én meg egy törékeny személyiség vagyok és hajlamos vagyok ezeken sírni. Ilyenkor mindig azzal jön, hogy ne siránkozzak és hogy ne sajnáltassam magamat.

Véget akarok vetni ennek a kapcsolatnak úgy érzem. Nehéz lenne ez számomra, mivel még mindig nagyon szeretem, de mindkettőnknek jót akarok. Nem egészséges az, hogy szinte minden nap összeveszünk valamin, nem akarom ezzel tönkre tenni sem őt.

Kérlek segítsetek, hogyan essek túl esen? Mit csináljak? Hogyan mondjam el neki? Nem akarok haraggal elválni..


2020. okt. 13. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor mindenképp marad tüske, de a szerelem nem tart össze két embert. Nem épül a kapcsolatotok, 4 évig nincs értelme távkapcsolatot fenntartani, az állandó veszekedés sem normális. Becsülendő, ha ezzel őszintén eléállsz, mindkettőtöknek jobb lesz külön, ha nem tudtok a körülményeken változtatni.
2020. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ki milyen formában tálalja a szakítást , a végeredmény ugyanaz...vége ennyi.
2020. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lenne semmi bajunk egymással, ha ő is hajlamos lenne együtt működni. De mivel makacs, nem tud. Nagyon nehéz vele kompromisszumot kötni.

Tegnap este felhívtam, beszéltem neki erről, hogy én nem vagyok hajlandó folytatni ezt az egészet. Nekem állt, hogy akkor mi van mindennel amit megtett értem meghogy hogy lehetek ilyen hálátlan, hogy ezek után ott merem hagyni. Mondtam neki, hogy legalább tartsunk egy szünetet, de ő azt felelte, hogy az nem megoldás a kapcsolatunkra. Nem akarok tőle haraggal elválni, nem akarom, hogy egymást szidjuk mindenki előtt de úgy látom, hogy a békés szakítás elkerülhetetlen.

2020. okt. 14. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreírtam, a nem békés szakítás elkerülhetetlen. :)
2020. okt. 14. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

A szünet semmire nem megoldás, ebben igaza van. A kapcsolatotokban akkor tudnátok tovább lépni, ha lenne reális esélye a mindennapokat együtt tölteni.

Az, hogy ő mi mindent megtett, nyilván te is, az nem ok fenntartani olyan kapcsolatot, ami nem tesz boldoggá. Nyilván kapálódzik, de ő sem érzi ebben jól magát, csak fél lezárni. A szakítás fáj, nem tudod kikerülni!

2020. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján jobb minél hamarabb véget vetni ennek a kapcsolatnak.


Minél tovább húzod és filózol azon , hogy jajj hogyan s mint annál nehezebb lesz.


Csak elhúzódik... Amúgy meddig akarsz várni? Még venni akarsz neki csokimikulást??

2020. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!