Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárjam le magamban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le magamban a négy éves kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Azért kell szakítanom, mert annyira önző, agresszív makacs a pasim, állndóan értelmetlen dolgokon vitázik és mivel fiatalabb vagyok tőle pár évvel teljesen hülyének néz, megváltoztatni és irányítani akar. 4 éve tart a kapcsolat, 18 éves korom óta. Most nagyon nehéz belegondolnom hogy mi lesz utána hogy fogok új életet kezdeni. Csak annyit tudok, hogy muszály lépnem. Nem akarok több évet elcseszni a fiatalságomból. Mellette nem történik semmi csak otthon ülés és unalom, még a barátnőmmel sem enged sehova. Írjatok valami vígasztalót, nagyon magam alatt vagyok!
2009. aug. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
én is pont egy 4 éves kapcsolatot zártam le hasonló okokból...fél éve történt már így egy kis tapasztalatot is tudok nyújtani, hogy van élet egy ilyen kapcsolat után, de még milyen! rettentő boldog vagyok és elmúlt a mély depresszióm is amit ő okozott. nehéz volt, de nálam úgy történt hogy egyik napról a másikra eldöntöttem hogy vége és teljesen eltereltem másra a gondolataimat. majd pár hónap után eszembe jutott és akkor dolgoztam csak fel, volt hogy sírtam és közben egy másik rossz kapcsolatba menekültem (de már annak is vége)... Szóval a lényeg hogy ki kell lépni, mert hidd el boldog leszel és senkinek nincs joga a te életedet kicsit is rosszabbá tenni. Légy erős és kitartó, menni fog! el sem hiszed majd, én lenézem magamat hogy egy ilyen alakkal együtt tudtam lenni és undorodom magamtól kicsit, főleg tőle!
2009. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Ez nem 1 tanács, csak tapasztalat, de remélem segít valamit is.

Én ugyanúgy 18 évesen lettem szerelmes és 4 évig tartott. Ő volt az első szerelmem. A srác hülyének nézett, már-már nyitott kapcsolatban éltünk, másnak írt előttem szerelmes smseket, mindig otthagyott a bajban, akkor szakított velem és amilyen édes, udvarias és illedelmes volt a legelején annyira semmibe nézett a végén, és paraszt volt.Sokan mondták, hogy: "Nem 1 tarka kutya van a világon" de nem hittem el. Aztán betelt a pohár és meglepődtem magamon, mert 1-ik napról a másikra szakítottam vele, pedig akkor ő volt a mindenem (se barátnőm se senki) és összejöttem egy sráccal, olyan fura volt, mert hozzá kellett szoknom, hogy valaki ugyanúgy szeret, mint ahogy én őt. A volt barátom férfi létére állandóan sírt,akkor döbbent rá, hogy elveszített és bánta. Pszichológushoz ment és ő mondta neki a következőt:


Egy kapcsolat lezárása utáni időszak olyan mint egy gyászidőszak, ami minimum 1 év. Egy év kell ahhoz, hogy 'elfelejtsd' ( ne úgy gondolj rá, ne szoruljon össze a szíved...) és így is lett, 1 éve szakítottunk és most JÓbarátok vagyunk és egyikünk sem gondol a másikra úgy. :P


Csak idő kérdése. Tudom, hogy nem valami kielégítő válasz, de ez így van. A legjobb, ha lefoglalod magad, barátokkal vagy, esetleg ha úgy adódik összejössz valakivel, de nem direktbe, mert mindennek megvan a maga ideje.

2009. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előző hozzászóló vagyok!

4 év alatt rengetegszer szakított velem, ennek az lett a következménye, hogy 2 sulit sikerült abbahagynom...szóval Te ne legyél ennyire hülye mint én :D

A másik: Ne gondolkozz, mert pont emiatt vagy még Vele.

2009. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van csajok! De miért hagyjuk magunkat ennyire megalázni? Nem értem magam , pedig nem vagyok ronda és buta sem, miért húztam el ezt 4 évig?
2009. aug. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!