Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti kiakadnátok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
A barátom fuvaroz.Szóval egész nap vezet.Régebben megkértem rá h ne vegyen fel stoppos lányokat.Ennek ellenére felvett 1 biciklis lányt.Esett az eső és defektet kapott a csaj.A barátom nem mondta el nekem,ugy hallottam meg amikor apámnak mesélte.Nem fura h nem mondta el, és h annak ellenére vette fel h megkértem h többet ne csináljon ilyet?.És szerintem a csaj nem is stoppolt...biciklivel volt nem sokan tudták volna felvenni.Nem mondtam még el a barátomnak h tudok erről.Szóval ti mit csinálnátok?Túlzásba viszem az aggódást?Mert ennek ellenére tudom h nem csalt meg.
2010. aug. 8. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem szard le
2010. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia

szerintem nem csalt meg vele, mert akkor miért mondta volna az apukádnak?

bár nem csodálkozok , hogy aggodsz , mert elmondhatta volna, ha felvett , pedig te megkérted, hogy vagyis lehet azért nem mondta el, mert félt , hogy megharagszol.

Inkább ne vitázz ezen vele.

2010. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak jó szíve van? Megsajnált valakit, aki zuhogó esőben defektet kapott. Miért kell ezt túlkombinálni? Ne legyél ilyen irigy!
2010. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne vehetne fel stoppos lányokat? Ha meg akar csalni meg fog akkor is ha senkit nem vesz fel. Ha meg semmi gondotok miért zavar ez téged?

Én is felvennék szakadó esőben bárkit aki stoppol...

2010. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de eszébe sem jutott akkor h mit szólnék hozzá,és az sem h megkértem h ne csináljon ilyet?
2010. aug. 8. 17:19
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Fuvarosban, kamionosban sose bízz feltétlenül.

2. (kissé paradox módon kacsolódva az 1-höz) Ide vezet, ha nincs meg a bizalom egy kapcsoaltban. Azért nem mondta el, mert tudta, hogy kaiakdnál. És miért nem vehet fel stopposokat? Mert nem bízol meg benne.

2010. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a fura h megis bízom benne meg nem is.Biztos vagyok benne h nem csalt meg.Nincs köztünk semmi baj.Csak tudom hogy ha én vennék fel valakit ő kiakadna.
2010. aug. 8. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarul kölcsönös bizalomhiány. Most vagy ezen változtattok, és mondjuk nem akadtok ki azon, ha a másik felvesz valakit, vagy fejezzétek be, mert így ennek nincs sok jövője.
2010. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

persze hogy kiakadna ha felvennél egy pasit, de nem hiszem hogy azért mert fél hogy megcsalod, hanem azért mert fél hogy megerőszakolhat vagy kirabolhat vagy bármi.

de ha ő vesz fel egy nőt akkor mi történhet? semmi.

2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké.akkor nem szólok erről neki semmit.Igazából az zavar h csinált valamit amiről tudta h nem tetszene.
2010. aug. 8. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!