Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti kiakadnátok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
A barátom fuvaroz.Szóval egész nap vezet.Régebben megkértem rá h ne vegyen fel stoppos lányokat.Ennek ellenére felvett 1 biciklis lányt.Esett az eső és defektet kapott a csaj.A barátom nem mondta el nekem,ugy hallottam meg amikor apámnak mesélte.Nem fura h nem mondta el, és h annak ellenére vette fel h megkértem h többet ne csináljon ilyet?.És szerintem a csaj nem is stoppolt...biciklivel volt nem sokan tudták volna felvenni.Nem mondtam még el a barátomnak h tudok erről.Szóval ti mit csinálnátok?Túlzásba viszem az aggódást?Mert ennek ellenére tudom h nem csalt meg.
2010. aug. 8. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megsajnálta. De az azért elég idegesítő, hogy te külön megkérted, hogy ezt ne tegye. Ha tudod, hogy nem csalt meg, akkor ne aggódj, viszont ha megint meghallod, hogy felvett egy csajt, akkor azt már viszont tisztázzátok!
2010. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem mondta el mert tudta hogy kiakadnál, de te hagynál viharban mászkálni egy fiatal lányt egyedül, ha egyszer teherautóval vagy??

20/L

2010. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!