Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen irtózom a barátnőm új hobbijától?

Figyelt kérdés

A barátnőm 28 éves koráig egy totál visszafogott nő volt. Nagyjából egy éve elkezdett megszállottan kondizni heti 3x, az utóbbi fél évben viszont eljött a rémálmom: rábukott a sminkelésre. Több mint 250 000 ft-ot szórt el sminktermékekre, ugyanis ilyen Dior meg Chanel féle luxustermékeket is vásárol. Már simán bemegy dolgozni piros rúzsban. Nekem mindig is rossz véleményem volt az ilyen nőkről, szerintem okos nő nem ilyen hobbit választ magának, belül értékes nő pedig nem a kinézetével akar feltűnősködni. Odáig ment, hogy most kamerát akar venni magának, mert smink tutorialokat akar csinálni youtube-ra angolul. Megkérdeztem tőle, hogy a gimis osztálytársainak, amikor beszélik, hogy ki mire vitte, majd büszkén mondja, hogy lassan 30 évesen arcpingálós videókat töltöget a netre (azért jött, mert most lesz nemsokára az osztálytalálkozója), erre elkezdett bőgni, és rikácsolni velem, amiért nem kért bocsánatot azóta sem, mivel szerinte ő már régóta tűrt, és most "kijött".

Most lehet mondani, hogy keres pénzt, ő dolga, de tényleg én vagyok a szemétláda, mert zavar a konzumidiotizmus, és nem akarom, hogy mindenki a kicicomázott lassan 30 éves nőmre csorgassa a nyálát, mert úgy néz ki mint egy insta/média ribizli.


2020. okt. 13. 16:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
19%

24.


Mert ha valaki feltesz egy videót a táskájáról vagy ilyesmi, akkor már "valaki" lesz? Ez az a gondolati vezérelv ami miatt a problémák vannak.



"Te a Jóúzsi szerepelt a neten (régebben tévében), ő mán valaki". Az már másik kérdés, hogy egyes "youtuberek" hulladékevéssel, elböfögött himnusszal meg ilyesmikkel lesznek "valakik" és próbálják magukat emiatt azonos státuszúként kezeltetni, mint a valódi tartalmakat előállító valóban művészi vénával megáldott youtube-ra is videókat feltöltők (AVGN, FreddyD, Retroshock, Random, Nostalgia Critic, Angry Joe stb.)

2020. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
87%

"Mert ha valaki feltesz egy videót a táskájáról vagy ilyesmi, akkor már "valaki" lesz? Ez az a gondolati vezérelv ami miatt a problémák vannak."


Nem lesz senki. Akkor wannabe sminkes senki, így tetszik.


Most komolyan felsoroltál youtubereket? Feltételezem, magyarok, nagyon sok eszes mondanivalóval.


Nézd, én arra használom a youtube-ot, hogy megtanítson dolgokat. Legutóbb a mosógépemet néztem meg, mert bajom volt vele. Van egy érzésem, hogy a szomszédomat fingani hallani értelmesebb, mint ez a sok név, amit felsoroltál.

2020. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
40%

27.


A legutóbb Rózsa Sándor, Vlad Tepes, illetve Mátyás király életéről készültek eléggé átfogó bemutatók, ezek nemcsak tanítanak, élvezetesek is. A skandináv mitológiáról is egész jó videók vannak fent. Ezeket szívesen nézem, a készítő egyértelműen értelmes, és nem csak valami bohóc. Na, ilyesmiből kellene több és a szemétevésből meg ilyesmikből kevesebb.


De azért soroltam direkt szórakoztatóbb figurákat, mert azt is lehet jól csinálni, csak ugye az nehezebb. Ezért extrém tisztelet azoknak akik jól csinálják. És undorítóak akik ezek farvizén próbálnak "menők lenni".

2020. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt most tök mindegy miről csinál videót. Igazából az is hogy sminkel és videozik. Az a probléma hogy a kérdező hulyesegnek tartja a barátnője hobbijat és ezt bunkó módon a tudtára is adta. Én meg a horgaszatot tartom hülyeségnek, de ha valaki szereti hát csinálja. A párodat tamogatnod kellene ha szereted te paraszt.
2020. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%
23-as. Szabópéter növendék vagy? Nézz olyat amit szeretsz, és akkor azt fogod tapasztalni hogy olyat nézel amit szeretsz! Tapsvihar! Ha felhőt látsz az égen az nem baj, mert felette süt a Nap! Ha nem lesz felhő az éen, rád is sütni fog a Nap! Tapsvihar!
2020. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező:

Kritizálod a párod mire ő elsírja magát és még te vársz bocsánat kérést? Hol élsz te? Inkább örünél hogy szeretne csinos és fitt maradni, de nem ő rögtön buta lett, mert neked nem tetszik a hobbija.

Remélem hamar szakít veled és talál egy kedves férfit, aki nem lehúzza, hanem támogatja a fejlődését, hisz nem 50 évesek vagytok, hiába emlegeted a 30at matuzsálemi kornak.

2020. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
22%

29.


"párodat tamogatnod kellene ha szereted te paraszt"


Ezzel az a baj, hogy nem veszi figyelembe az emberi jellem változékonyságát. Írod, hogy utálod a horgászatot. De mi van, ha az akivel összejöttél egy idő után rákap? Gondolom elméletben elviselnéd. Csakhogy állandóan erről pofázna, minden pluszpénzt erre költene, a csapból is ez folyna otthon, ő lenne az nagy ho-ho-horgász modern változata, akkor már nem tudnál annyira "jó pofát" vágni hozzá. És ez bármivel igaz, nemcsak a horgászattal vagy a divatsminkeléssel.


Mivel az ember jelleme is változik mellé. Ezért nem létezik az "örök szerelem" sem, mert az emberek jelleme változik, méghozzá sokszor elég gyorsan. Elég megfigyelni mit tesznek, ha kikerülnek egy lakatlan szigetre vagy bezáródnak többen egy helyre. Másodpercek alatt olvad le a mindennapok álarcra.

2020. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nyilván nem lelkesednek a horgaszatert de elsiselnem hogy ő igen és nem csak elméletben. Elviselnem mert szeretem és öröm látni ha neki valami örömet okoz.
2020. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

33.


Igazából egy idő után biztosan unalmassá válna a non-stop horgászakadémia, és ezt nem is róhatná fel senki.

2020. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után lehet. De itt most a kérdező barátnőjenek ÚJ hobbijarol van szó. Sőt a videozasba még bele se kezdet de már meg lett szólva érte.
2020. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!