Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lobbantsam újra fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lobbantsam újra fel a szerelmét?

Figyelt kérdés

Előre elnézést, ha picit hosszú lesz és köszönöm aki elolvassa és próbál segíteni :)


Párommal nagyon szerettük egymást az első perctől kezdve és sokmindenen mentünk keresztül együtt / egymásért. Sok rossz dolog történt, de kitartottunk egymás mellett mert nagyon szerettük egymást és együtt szerettünk volna lenni. Én voltam az ( én vagyok a nő ) aki nagyobb áldozatot hozott és gyökeresen megváltoztatta az életét érte.

A baba projektbe is belevágtunk, sok időbe pénzbe és energiába telt, ugyanis van két betegségem ami megnehezítette de végül sikerült. 27 hetes terhes vagyok. A párom imádja így is a testem. Nagyon kíván. Nem hiztam el, tényleg csak a pocim és a cicim nő, de egészséges a súlyom szóval a babának is tökéletes. Ez így mind szép és jó és jól is hangzik viszont egy ideje nem mondja hogy szeret. Amikor én mondom neki se mondja, hogy O is, mert H nem akar hazudni.

Azt mondja , hogy szeret csak már nem úgy mint az elején mert ez a sok minden ami történt ugy érzi megviselte és most csapódott le nála.

Teljesen el vagyok keseredve. Úgy érzem más nőkre is vágyik. Kalandra még, néha néha, hogy érezze, hogy még mindig vonzó férfi ( nem csak nekem , hanem valóban tud csábítani) .

Egyenlőre ez csak gondolati szinten van meg nála, de amíg nagyon szeretett ez még gondolati szinten sem volt.

Sajnos már két lány is rastartolt. Elmehetett volna megcsalni akár mindkettővel ( 24 órában együtt vagyunk és bárhová megy kéri H menjek vele, de bármikor mondhatná, hogy elugrik egy két órára valahova egyedül és soha ki nem derül valószínűleg. )

Elmondta hogy milyen ajánlatot kapott. Majd később tudom nem szép dolog kutakodtam és valóban komolyan gondolja a lány. Képet is küldött időpontot is mondott és eléggé elszánt.

Ez is azt tükrözi hogy szeret még meg van néhány olyan dolog amit csak azért tesz meg és mozdul ki a komfort zónájabol mert nekem fontos. Morog ugyan közben, de megteszi értem.


Mit tegyek, hogy újra úgy szeressen mint az elején? Hogy ne is gondoljon másra ? Hagyjam menni? Hagyjam hogy megcsaljon ? Félek H így előbb utóbb megfog történni. Én tényleg nagyon szeretem és mindent megteszek érte , de lehet teret kéne neki adnom, hogy visszatalaljon hozzám ? Mit gondoltok?

A babát imádja és nagyon várja.


28N 31F



2020. okt. 13. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Mindenki tudja a maga dolgát. Kérdés, jó úton jár-e. De ehhez ismernünk kell önmagunkat.


Remélem most már érted, mi a válasz a problémádra.

2020. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem biztos. Arra celzol, hogy hagyjam "menni"?
2020. okt. 13. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Éz csak rosszabb lesz a gyerek után. Kár volt belevágni, mert kétlem hogy fél évvel ezelőtt nem volt még semmi problémátok.
2020. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h ezen bármit változatatna a baba. Mármint rossz irányba. Imádja. Neki már van egy kislánya akit felesbe nevel (unk) az anyukájával és semmit nem befolyásol.

Nem egyébként nem volt semmi gond. Ez az egész most csapódott le nála.

2020. okt. 13. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak te most latod. De aki ilyen komoly (nak szánt) kapcsolatban ilyen konnyeden csak úgy olyan viszonyba tud kerülni idegen nőkkel, hogy azok felajanlkozzanak neki, az nem most kezdett el távolodni tőled, hanem már nagyon régóta nezelodik. Te meg ahelyett hogy kinyitnad a szemedet, azzal vagy elfoglalva, hogy mondja-e, hogy 'ö is', meg hogy biztos szeret meg valahol deep down, ha nem megy rögtön kurni.. Hát, nem. Ne altasd magadat, annál nehezebb lesz csak tovább lépned.
2020. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem vadidegen nő a kettő közül. Az egyikkel anno járt két hetet és itt lakik a közelben, a másikat is évek óta ismeri. Mindkettő függetlenül attól h foggalmuk sincs mi a helyzet elkezdték fűzni. Az egyik csak szexet akar a másik rendesen kapcsolatra akarja elcsábítani.
2020. okt. 13. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem vett el feleségül, mert az volna kívül a komfortzónán...? Akkor nem ígért neked semmit, csak azt, hogy amíg jó neki meg amerre az érzelmei sodorják, amikről ő szegény nem tehet... Egy nagyon alárendelt, kiszolgáltatott helyzetbe vállaltál gyereket és nem biztos, hogy attól maradsz vonzó, ha mindig csak bólogatsz és tapadsz rá és majd ő dönt rólad, meddig éri meg a teljesítmény.

A minimum, hogy ezzel a két nővel előtted egyértelműen lezárja, megírva nekik, hogy már foglalt és ne keressék többet, utána letiltja őket, törli a számukat. Mert fordított helyzetben ő mit várna tőled?

Az ember sajnos nem tud folyton szerelmes lenni, vannak hullámvölgyek minden kapcsolatban. Néha dolgozni kell érte - gyűjtsetek be valami új közös élményt, ha unatkoztok.

Te pedig dolgozz azon, hogy önmagadban is találj valami érdekeset, értékeset (régen lehet, csináltál valamit tőle külön, amiben jó vagy vagy élvezeted, most a gyökeres változásban esetleg eltűnt...?), az vonzó tud lenni.

Utolsó pillanat feltölteni a tartalékokat, mert a baba nem csak mellesleg lesz ott és te majd jól megneveled, hogy flottul alkalmazkodik, de egyébként szép és kívánatos és pláne kedves maradsz... hanem jó eséllyel pár hétig, hónapig aludni, enni, pisilni sem akkor fogsz, amikor te szeretnél. Gyanús, ezt a párod, akinek már van gyereke, átélte, kérdés másodszorra hogyan asszisztál hozzá.

2020. okt. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó.


A komfortzónást részt én úgy értettem, hogy ő bár szereti az állatokat, hogy is mondjam nem nagyon rajong értük. Én teljesen az ellentéte vagyok. Velem nőttek fel a kutyáim, lakásba/udvarba. Velem aludtak, utaztak az autóba, mentünk nyaralni, még az egyetemi vizsgámra is elkísértek és megvártak a panzióba( néhány száz km-rel arrébb van az egyetem ) . Szóval nekem ők tényleg az életem részei.

Nos nála ez nem így működik és soha nem engedte volna meg h az autójába beüljön egy kutya vagy ő akár a kisujját is mozdítsa egy kutya miatt.

Most sajnos az egyik kutyám hirtelen beteg lett és műteni kellett amihez viszont elkellett juttatni a kórházba és mivel nekem jelen pillanatban nincs autóm, így elkezdtem "taxist" keresni ( itt vidéken ahol élünk nincs taxi ) . Végül amit sosem gondoltam volna ( pedig már találtam embert aki elvitt volna ) elvitte a saját autójával, szakadó esőbe elment nekik enni venni és még az udvarban egy elkülönített kenelt is segített építeni, a gyógyulás idejére, ugyanis külön kell addig zárni a másik kutyustól.


Ezzel egyet értek, hogy le kellett volna végleg zárni velük. Az egyikkel sajnos nem "lehet" mert napi szinten összefutunk vele, és az anyja nagy "család barát" és folyton itt mereszti a seggét ( már elnézést a kifejezésért), de nekem úgy jön le, hogy az információt jár gyűjteni a lányának.....


Ebben is igazad van . Valóban volt ilyen. Sajnos nem tudom visszahozni, jelenleg a terhesség utána pedig a pici baba miatt egy darabig biztosan.


Ahhh anyira elkesesítő és megalázó ez az egész egyben magamban amit érzek. Tényleg nem tudom mihez kezdjek, én nagyon szeretem.

2020. okt. 14. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
állitsd válaszút elé. vagy lezárja a csajozast, vagy vége. nincs olyan h csaladbarat, az anyának is mennie kell. nyisd ki a szád
2020. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy állítsd válaszút elé: Te és a baba, vagy másik nő/k!

Mielőtt ezt megteszed, jól készülj fel, mi mindent akarsz neki elmondani.

Emlékeztesd a múlt idők szép perceire, a nehézségekre, amiket legyőztetek, térj rá a babára. Igyekezz ne emelt hangon beszélni és ha ő emelné föl a hangját, akkor nyugodt hangon nyugtasd meg, hiszen nem veszekedni akarsz, hanem tisztán látni a jövőt. Kérdezd meg, hogy mit kifogásol benned, mi adta a lökést, hogy másokkal levelez.

Ffi.

2020. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!