Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyen lobbantsam fel a barátnőmben lévő "tüzet" irántam?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek megteccett egy másik srác, igaz később rájött hogy engem szeret és végül nem szakított velem, de látni rajta hogy hogy nem tudta még a srácot kiverni teljesen a fejéből. És emiatt a kapcsunk már nem olyan mint a régi, mert nem érzem hogy úgy szeretne mint régen. Hogyan érjem el hogy úgy szeressen mint azelőtt?
2008. máj. 15. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet eröltetni, ha egyszer vége akkor vége, sajnos ez van. Szerintem nem ártana ha beszélgetnétek erröl, kérdezd meg h mit gondol a kapcsolatotokról, mit érez még irántad. Ha veled maradt és nem a másíkat választotta akkor lehet még esély.
2008. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék megrpobálnék több közös programot szervezni amennyit csak lehet hogy lássa hogy törödsz és fogalkozol vele... de fontolóra kellene venned hogy milyen barátnő az ilyen aki más srácok után néz ... én biztos elhajtanám vagy elbeszélgetnék vele erről mer ez elég gáz azér jöttetek össze mert szeretitek egymást de nálatok ez mintha elmaradt volna ... bocsi ez csak az én véleményem remélem segithettem valamit
2008. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
szia! sztem ha megtetszett egy másik srác neki és majdnem ott is hagyott,akkor lehet h hagyni kéne "ami nem megy azt nem kell erőltetni" bocsi de sztem így van
2008. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Több program több romantika...kicsit járj a kedvében!Velem is ez volt,a barátom teljesen megváltozott,(én írtam azt a vallásos agymosós kérdést!).Elkezdtem msn-ezni egy fiúval és hát nagyon összemelegedtünk,de még időben leálltam,csak szimplán jólesett,hogy valaki foglalkozott velem!vagy a másik eset hogy megunt téged...sajnálom tényleg.De az,hogy ide írtál,az azt jelenti,hogy igenis foglalkozol a dologgal. :))) Hajrá!
2008. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez a dolog h lehet hagyni kéne, nekem is megfordult már az agyamban, de én szeretem annyira hogy ha kell harcolok érte. Amúgy nem tudatosan nézte ki magának, egy bandába keveredtek és úgy teccett meg neki. megkérdezte ismerősöm tőle hogy mié teccik benne, és azt mondta h azért mert olyan mint én. ezzel kapcsolatba mit tudtok mondani?
2008. máj. 15. 19:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap szakítottunk :'(((((

Azért köszi a tanácsokat

2008. máj. 16. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!