Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban olyan kérés ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban olyan kérés ami már a megváltoztatás kategória?

Figyelt kérdés

Szokás a szereted a párodat a hibáival együtt szereted, meg ne akard a párodat megváltoztatni szöveg egy egy probléma kapcsán.


De ezek valóban az a kategória lenne ami akkora megváltoztatást jelentene ha jelzem hogy:


Ne hagyja a földön a dolgait


Ne hagyjon elő hetekig mindent


Rendben hogy sokáig dolgozik és nem is várom el hogy Este tízkor álljon neki takarítani de a kanapén a pokrócot megigazítani nem tart órákig és azt este 10kor is megteheti tvzés alatt.


Úgy érzem magam hogy csak folyamatosan pakolok takarítok utána hogy valahogy kinézzen a kis lakás



Sosem kértem olyat tőle amit én nem csinálok meg. 30f


2020. okt. 14. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Ez a fogadjuk el a másikat a hibáival...sztm nem teljessen így van. Kell alkalmaszkodni, kompromisszumokat kötni, őszecsiszolodni, a másik határait betartani...ezek mind változással járnak!

N

2020. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Ez az a kategória, amiről el kell döntened, hogy zavar e annyira, hogy nem tudsz vele együtt élni.

Ha egyébként minden más működik, akkor én nem generálnék ebből problémát.

Neked/nekem is vannak hasonló a másik számára bosszantó tulajdonságaink. Ezt neked kell tudnod, hogy vannak e olyan dolgaid, amin ő simán átsiklik, mert nem tartja olyan nagy bajnak.

Ha ezeken a kis dolgokon túl is vannak nehezen kezelhető dolgai, akkor érdemes jobban átgondolni, hogy hosszútávon érdemes e tovább együtt.

2020. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Ezeket én is megtanultam a kapcsolatomban. Bár senki sem volt akkora majom, hogy egy alkalommal is elvégezze helyettem. :D Valahol itt kezdődik szerintem a dolog, hogy nem csak hisztizve megcsinálod más helyett, mert az egyrészt szánalmas, másrészt hatástalan.
2020. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 orton ***** válasza:
27%

Elég ciki hogy arra "neveled" a párod hogy ez így ok. Jogosan meg fog lepődni, hogy eddig ez miért nem volt gond.


Tálald neki valahgy szépen, ahogy itt is tetted nekünk.

2020. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem amikor szabad lessz megmutatod neki , hogyan kell ruhát tűrni és azt be rakni a szekrénybe , eleinte szenvedés lessz neki de hozzászokik 1 hónap alatt.
2020. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Nem. Miért lenne személyiség megváltoztatása az, hogy pakoljon el maga után? Bár nyilván mindenki más beállítottságú, van, aki alapból rendetlen, de minimális odafigyeléssel lehet ezen változtatni.


Amúgy én is hajlamos vagyok a rendetlenségre, a párom is volt, hogy rám szólt, hogy a sminkcuccaimat reggel ne hagyjam az asztalon, mert utána neki kell elpakolnia és azt se tudja, mit hová tegyen, mikor le akar ülni tanulni/gépezni. Szóval rászoktattam magam, hogy pakoljam össze magam után, nem egy nagy dolog. Mindkettőnknek könnyebb, mert neki nem kell utánam pakolnia, én pedig megtalálom, mi hol van, mert nem az van, hogy ő pakolt el helyettem és nem oda tette, ahová én szoktam és úgy kell keresgetnem mindent.


Ha meg a párom jött haza hulla fáradtan, akkor nem vártam el tőle, hogy pakoljon össze. Volt olyan, hogy elment a haverjaival, éjszaka jött haza, és a nappaliban vetkőzött le, hogy ne ébresszen fel, és hát reggel bizony ott voltak széthányva a ruhái. Ezen én nem b-sztam fel magam, nyilván.

Attól is függ, milyen rendszerességgel fordul elő meg mennyire zavaró. Szerintem egy gyűrt pokróc annyira nem nagy katasztrófa, de a széthagyott edények meg rendszeresen ledobált ruhák már kicsit kellemetlenebb. Szóval nem tudom, milyen a pontos dinamika nálatok, de hirtelen ezek jutottak eszembe.

2020. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez egyáltalán nem megváltoztatás kategória (a megváltoztatás dolgot különben is leginkább vagy önbizalomhiányos, vagy bármiféle társas létre képtelen emberek szokták szajkózni, legalábbis ezen a fórumon). Ugyanakkor egyikőtök rendigénye sem feljebbvaló a másikénál - együtt kéne belőni valami mindkettőtök számára elfogadható rendszintet, és ahhoz tartani magatokat.
2020. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ősztintén nem tudom eldönteni, hogy troll vagy, vagy csak hülye. Itt vered a nyálad már vagy 2 éve, hétről hétre kiírod ugyan ezt a kérdést mindig máshogy fogalmazva. Ezerszer leírták már neked, hogy ha ennyire nem bírod elviselni, hogy a barátnőd, aki 2 helyen dolgozik, nem tisztaságmániás, akkor szakíts. De nem, csak itt rinyálsz hétről hétre. Arra vered a répát, hogy idegenek szidják a barátnődet?
2020. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen, nem illetek össze. Ő jól van úgy, ahogyan van, nem egy egetrengető "rossz tulajdonságok" amiket írtál, majd másnál nem lesz gondja vele.
2020. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Rendetlen nővel össze sem jöttem volna. A kérdés legvégéig azt hittem te vagy a nő:)
2020. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!