Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban olyan kérés ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban olyan kérés ami már a megváltoztatás kategória?

Figyelt kérdés

Szokás a szereted a párodat a hibáival együtt szereted, meg ne akard a párodat megváltoztatni szöveg egy egy probléma kapcsán.


De ezek valóban az a kategória lenne ami akkora megváltoztatást jelentene ha jelzem hogy:


Ne hagyja a földön a dolgait


Ne hagyjon elő hetekig mindent


Rendben hogy sokáig dolgozik és nem is várom el hogy Este tízkor álljon neki takarítani de a kanapén a pokrócot megigazítani nem tart órákig és azt este 10kor is megteheti tvzés alatt.


Úgy érzem magam hogy csak folyamatosan pakolok takarítok utána hogy valahogy kinézzen a kis lakás



Sosem kértem olyat tőle amit én nem csinálok meg. 30f


2020. okt. 14. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem az a kategória.
2020. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Már próbáltam neki elmondani. De 2 3 mondat után jött az hogy én vagyok a rossz meg hasonlók.


Jött a mikor? kérdés hisz sokat dolgozok..nehogy már ne pihenhessek kicsit, meg este 9kor nem fogok nagy takarítani!


Sehogy nem érti meg hogy nem azt kérem!- csak annyit hogy tegye helyére a dolgait és ne legyen hetekig elő vagy ott ahol letette. - mert oké h nincs mindig idő mert sietni kell de h hetekig nincs idő egy pár perces dolgot megcsinálni..


Mindig az a válasz majd ha lesz időm, ha meg van nehogy már ne pihenhessek mert sokat dolgozok!

2020. okt. 14. 13:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod mi történik a macskával, mikor szarik???
2020. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha o ilyen, megfedszitett figyelemmel megigazitgathatja egy hetig a takarot, de utana el fogja felejteni.

Vagy beletorodsz, vagy lelepsz. Ilyen tipusu megrogzottsegeken nem szoktak valtoztatni az emberek.

2020. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!