Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem óriási szarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem óriási szarba keveredtem! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Úgy kb. 3 hónappal ezelőtt az egyik közösségi oldalon bejelölt egy férfi. Elkezdtünk beszélgetni, bár én nem fűztem sok reményt a dologhoz, mert azért elég sok ilyen bejelölgetős ember van, akivel max. 1-2 szót váltok..vele viszont tök más volt, nagyon jól el tudtam beszélgetni, kedves, aranyos volt. Majd 2 hónapig beszéltem vele, míg sikerült rávennie, hogy találkozzunk. Egy pár napja összefutottunk, nagyon nagyon kedves volt, pedig én elég béna voltam, teljesen zavarban voltam, a szemkontaktust is kerültem, pedig nagyon nagyon helyes volt :) Másnap írt is, hogy élőben még szebb vagyok, mint képeken, stb.. és nem gond, hogy zavarban voltam, majd feloldódok, ha még találkozunk, mert ő szeretne :)

Eddig tök jó minden, viszont van egy két bibi..

A srác 31 éves, én pedig 18 vagyok.. még ezzel is meg tudtam volna békülni, de tegnap elmondta, hogy szeretne velem tisztázni valamit még az elején. Van 2 gyereke, és egy felesége is..:O

Ezen teljesen ledöbbentem, nem is tudtam mit írni erre..csak annyit kérdeztem, hogy akkor ezt mégis hogyan képzelte velem kapcsolatban..azt mondta, hogy ha bejövök neki, összejövünk, eljárunk pár helyre, jól érezzük magunkat..és hogy a feleségével nagyon nem jó a kapcsolata, különben nem is keresett volna fel..:S

Most teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom mit kéne tennem..

Persze, tudom, hogy hagyni az egészet a francba, de még sose találkoztam ilyen kedves sráccal azelőtt, olyan jólesik, hogy végre van, akinek tetszem, és feldobja az eddigi megszokott életem...

Nem hinném, hogy csak "arra" kellenék neki, mert ezt már letisztáztam vele, azt mondta, képes akármeddig várni, az idő nem számít..

Legszívesebben belemennék, pedig tudom, hogy ennek rossz vége is lehet, a családjáról meg semmit nem tudok, azt se hogy egyáltalán együtt élnek, vagy sem..csak annyit, hogy nem én lennék az első, akivel a felesége háta mögött jár, mert volt egy másik komoly barátnője, akivel már majdnem össze is költöztek..

ti mit tennétek a helyemben?


2010. aug. 8. 18:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben hagynám a dolgot, ne rondíts bele egy családba. Majd ha elváltak akkor igen, de addig szerintem nem lenne korrekt. És azt írtad, hogy képes lenne akármeddig várni. Ezt elhiszem mivel közbe dugja a feleségét is...
2010. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Te dolgod, hogy belemész-e egy oylan kapcsoaltba, ahol csak szerető vagy. Midnenesetre azért gyanakvó lennék, hogy miért ment tönkre a kapcsoalta. Nehogy Te is abba a csapdába ess!
2010. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
A feleségégtől elvált? Vagy csak kikacsingat?
2010. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%

hagynám a pics.ába...

mit gondolsz, mit akar tőled egy 31 éves? persze tud várni... végül is mit mondjon neked? igen, csak azért fűzlek hogy végre megkú.rhassalak...

miért akarod tönkretenni a családot? bár szerintem valószínűleg így is tönkre fog menni.. de legalább ne a te lelkeden száradjon. képzeld már magad a felesége helyébe: a férje egy olyannal csalja meg aki szinte még gyerek...

2010. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha elválnak akkor esetleg. ne ronts el így egy családot már csak a gyerekek miatt se
2010. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

undorító ez a pasas....kapcsolatokat tart,de mégsem képes kilépni a "rossz" házasságából...

Tudod a következő majd az lesz,hogy azt fogja mondani: "áh már hónapok óta le sem feküdtünk a feleségemmel..."

2010. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj bele bármibe, ha mutatja a válási papírokat. Lehet, hogy a felesége azt hiszi, hogy tökéletes a házasság.
2010. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

Egy a sok közül.Persze, nem jó a kapcsolata...hogy a pics@ba lenne jó, ha mindig van valakije?

De gondolj bele ha megtette már töbször a feleségével, akkor majd neked is ez lesz a sorsod.Valamikor.....

2010. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha olyan nagyon nem jó a kapcsolata miért is van még mindig a feleségével? (ez érdekes...)

Volt már komoly barátnője a felesége mellett( szerinted mi a biztosíték arra, hogy nem fűzi egy másik 18 éves fruskának az agyát hasonló jellegű dumákkal?)

Képes várni bármeddig( oh a kis rendes, hát nem aranyos ahogy egy családapa ilyen türelmesen képes várni?)

...és most kortól eltekintve, mit éreznél ha apud anyud háta mögött más lányoknak csapná a szelet?

Na ezeket gondold végig és tippelj mi lenne a helyes ebben az esetben.

Apropó több 100 helyes pasi mászkál az úton akinek se felesége se gyereke nincs, sőt nem lenne köztetek 13 év (ami még annyira nem észlelhető, de majd a későbbiekben kiüt a gondolkodásmódnál stb...)

2010. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak rossz vége lehet, hanem ROSSZ VÉGE LESZ!!!!!!!

Az egyik barátnőm 2 ilyen kapcsolatba ment bele. Mindnek feleség, gyerek, rossz házasság.

Az elsőtől teherbe esett, meg akarta tartani a babát, de sajnos elvetélt. Ezután vége is lett.

A másodikkal közös jövőt tervezett. És egyszer a helyi lapban olvastam (én, mert ő nem olvassa azt az újságot mert nem szereti),hogy megszületett xy és zw kisfia xw. Nem láttam még olyan tombolást, amit akkor, mikor elmondtam neki. Öngyilkos akart lenni, nyugtatót vett be, és elment tequilázni. Szerencsére ahhoz, amit el akart érni, kevés volt a gyógyszer is meg a pia is, mert szóltam a kocsmáros csajnak, hogy ne adjon neki inni, mert gyógyszert vett be.


Próbáltam meggyőzni mindkét alkalommal, hogy Ne csinálja, talál mást, de nem sikerül. Azóta szerencsére talált egy normális pasit, most vettek házat, és nagyon boldogok.


Ne mássz bele ilyen kapcsolatba kérlek! Fiatal vagy, keress magadnak egy független férfit!

2010. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!