Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar? Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar? Első perctől fogva nem akarta, hogy védekezzünk aztán (mert kiköveteltem) hogy védekezzünk, vett nekem helyi fogamzás gátlót. Tobszor volt, hogy nem engedte behelyezzem. Most úgy néz ki 4hete, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Elmondtam neki elsőre csendben volt, aztán azt mondta el kell vetettem.

Erre felbőszültem és azt mondtam neki akár mit csinál akkor is megtartom.

Azóta is besztünk rolla vagy 3alkalommal és én is helyeseltem azt hogy el kell vezetni mert oda a szabadságnak és friss kapcsolatunk van.

7honapja tart csak. Neki is van gyereke mástól és nekem is.

Megegyeztünk, hogy majd csak jövőre.

Szüleim tiltakoznak ezt Elmondtam neki és megint dühösen azt mondtam, hogy még tartom akár ki akar mit mond ez az én döntésem nekem kell éreznem.

Nem kérdez azóta sem erről fel sem hozta a témát. 28.ara van időpontom orvoshoz.

Szerintetek mit szeretne nagyon sokat jelentene a döntés hozatalomban.

Hogyan tudjam meg????

Kerlek ne stidjatok tudom, hogy kavalkád de nagyon össze vagyok zavarodva. Segítségre tanácsra szorulok most. El vagyok veszve.

Ha tudtok értelmes őszinte válaszokat tanácsokat adni negativitas nélkül kérlek tegyétek meg és írjátok mellé korotokat és nemetek.


2020. okt. 15. 15:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy normális, ez a férfi párkapcsolatra sem alkalmas, nemhogy apának. Nem hajlandó védekezni, sőt megtiltja, de abortuszra mehetsz, ilyen ember sosem lesz a társad semmiben, nemhogy egy gyerek felnevelésében. A te tested, a te döntésed, ha egyedül fel tudod vállalni, akkor tartsd meg.

Azt a férinek nem nevezhető parazitát meg rúgd ki.

2020. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
14/15 épp ma rúgtam ki.
2020. okt. 15. 16:08
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt részletezte a válaszokban,hogy hülye vagy.Ki szebben ki csúnyábban.

Akkor miért csak a 5,13-as válaszolót ragadtad ki?

És miért nem inkább elgondolkozol azon,hogy mennyire felelőtlen és buta vagy?

2020. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

11/16 igen van elég pénzem eltartani mivel elég rég óta egyedül vagyok és munkán kívül semmi mással nem foglalkoztam, ráadás egy Holland férfi özvegye vagyok aki tüdőrákban elhalálozott és mindent örököltem amilye volt. Saját valakozasom van és rengeteg munkás a kezem alatt.

A pénz és az idő nem okozna gondot.

Örökbe adasról szó sem lehet.

Írtam én régóta szeretnék gyereket ezért nem ellenkeztem.

A ferfire haragszom és nem gondolom őt méltó társnak, de a gyereket szeretném.

2020. okt. 15. 16:17
 15/37 anonim ***** válasza:
94%

Jó ez tuti kamu.

Ütöd a válaszaiddal egymást.:D

2020. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

4/17 van fogalmad mit írsz???? hm.. Visszamaradott (személy), aki pajzsmirigybetegsége miatt gyenge elméjű és általában törpe növésű, száraz, ráncos bőrű.


A kretén embernek élete végéig hormongyógyszert kell szednie. A gyógyszer bizonyos fokig enyhíti a kretén beteg tüneteit


Nem valós az alításod :)


sajnálom, nem nyert nem vagyunk keretének.

Remélem nincs gyereked :( szegény ha mégis nyugtat a gondolat, majd az iskolában formálják csak ne cseszd el és ne cafold a tanitásukat és ne probálj majd bizonyos téveszméket rá eröszakolni. A mai piszkálodásra való éhség érzésedet kicsit próbáld pontosabban kielegiteni.

Itt maradok segítek és ha bele trafalsz ígérem írok, hogy ügyes és tálat :)

2020. okt. 15. 16:25
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
Figyu, három szót nem tudsz értelmesen leírni, senki nem hiszi el neked, hogy hú de milyen gazdag vagy. De ha így van, akkor mi a kérdés? Tartsd meg a gyereket, és neveld fel egyedül.
2020. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%
Összevissza beszélsz, egymásnak is ellentmondanak a válaszaid. A maradékot pedig személyeskedéssel töltöd ki, hiszen tényleges érveid nincsenek. Kamu az egész, inkább menj csináld a házi feladatot, és ne ilyen sztorikat kreálj.
2020. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
86%
Micsoda mintaanya és mintaember vagy, felelőtlenül kefélsz össze-vissza és mindenféle alja hulladékoknak potyogtatod felelőtlenül a gyerekeket, példás viselkedés, mindenkinek így kéne élnie, ugye? :D
2020. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Nem véletlen olvassátok az oldalt és találtatok az írásomra.

Aki eddig hozzá szólt valamilyen szinten biztosan érinti a téma ez logikus.

Nem eroszakolhatom mindenkire, hogy hogyan gondolkodjon vagy vélekedjen.

Ossz vissz 4 értelmes és segíto szándékú választ tudtam kapni, ők minden bizonnyal rendezett életét élnek a többiekkel szemben.

Sokat segítettek és köszönöm nekik az idejüket és a segítő kész szándékukat.

Borzatszo látni, hogy több itt Magyarországon ha a százalék arányt vesszük a negatív mit a pozitív személyiség.

2020. okt. 15. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!